baseinų įranga

Naujausios baseinų priežiūros įrangos tendencijos

Dar prieš gerą dešimtmetį lauko baseiną pamatyti lietuvio kieme buvo gana retas reiškinys. Ir tai ne vien dėl to, jog baseino įrengimas yra nepigus malonumas, tačiau tuo pačiu daugelį gąsdina ir jo priežiūra.

Baseinas kieme – malonumas ar rūpestis?

Viskas priklauso nuo to, koks tai yra baseinas, kurioje kiemo vietoje jis įrengtas bei kokia baseinų įranga naudojama. Šiuolaikinės technologijos leidžia baseino priežiūros valdymą perkelti tiesiog į bet kurį išmanųjį įrenginį, todėl dėmesys tam gali būti visiškai minimalus. Pasirinkus automatizuotą filtravimo, valymo bei chemijos dozavimo sistemą, galite turėti švarų baseino vandenį vos kelių mygtukų paspaudimu.

Naujausios baseinų įrangos tendencijos

Baseino priežiūra apima keletą svarbių aspektų – baseino filtravimas, vandens dezinfekcija ir baseino valymas. Kiekvienas procesas yra tarpusavyje glaudžiai susijęs, todėl nuo kiekvienos iš šių įrangos pasirinkimo priklauso tai, kiek dėmesio pareikalaus baseino priežiūra.

Bechlorė vandens dezinfekavimo sistema

Viena iš naujausių baseino priežiūros technologijų – bechlorė vandens dezinfekavimo sistema. Šią sistemą sudaro skirtingo galingumo įrenginys, skirtas atitinkamo dydžio baseinui, kurio veikimas paremtas UV spinduliuotės bei druskos elektrolizės principu.

Įrenginio korpuse yra sumontuota UV spindulių lempa bei specialūs elektrodai, kurių pagalba ir vyksta jau minėtoji druskos elektrolizė. Kitaip tariant, per įrenginį perėjęs baseino vanduo elektrodų dėka pats sugeneruoja laisvąjį chlorą, kuris ir dezinfekuoja vandenį. Tokia sistema užtikrina skaidrų ir švarų baseino vandenį, kuris yra saugus net ir alergiškiems ar chemikalams jautriems žmonėms bei vaikams.

Svarbiausia, kad ši sistema yra automatinė, todėl ją itin paprasta naudoti, ir ji praktiškai nereikalauja jokios priežiūros. O priklausomai nuo įrangos modelio pasirinkimo, funkcinis valdymas gali būti tiesiog jūsų išmaniajame įrenginyje.

Išmanusis baseino vandens testeris

Jeigu nėra poreikio turėti minėtąją sistemą, o be to, ji iš tiesų ir nepigi, galima kasdienybę pasilengvinti naudojant ir kitas efektyvias priemones. Viena iš tokių – išmanusis baseino vandens testeris, kuris automatiškai matuoja baseino vandens rodmenis ir atsiunčia juos tiesiog į telefoną. Tai nedidelis įrenginys, kuris seka pačius svarbiausius rodmenis – tai vandens pH bei chloro lygį baseine.