Ar pažintys suaugusiems Lietuvoje veikia? Kaip pradėti naudotis?

Daug kam jau yra girdėtas toks konceptas, kaip pažintys suaugusiems. Ši pažinčių rūšis tikrai nėra nauja, tačiau pastaraisiais metais ji ėmė sparčiai populiarėti tiek Lietuvoje, tiek Europoje, tiek ir visame Vakarų pasaulyje. Tačiau kai kalbame apie populiarėjančius dalykus, tai dar nereiškia, kad jie yra efektyvūs ir naudingi bei veiksmingi. Ypač tai aktualu tuomet, kai bandome vakarietiškas tendencijas pritaikyti mūsų kraštui. Šiame straipsnyje pamėginsime pasižiūrėti į tai ar pažintys suaugusiems Lietuvoje apskritai veikia ir kaip tapti nariu?

Kaip rasti tinkamą portalą, platformą?

Paieškos visada prasideda nuo geriausio portalo paieškų. Kadangi yra ne vienas puslapis ir ne viena platforma, kur galima susipažinti su naujais žmonėmis, pirmą kartą savo laimę mėginantiems žmonėms kai kada gali kilti iššūkių. Tinkamą portalą arba platformą pasirinkti geriausia pagal aktyvių narių skaičių bei jų prieinamumą. Tad, jeigu žinote, kad ten yra daug panašius interesus turinčių žmonių, užsiregistruoti yra verta. Tačiau, jeigu norite nuotykių, smagių potyrių ir neįsipareigoti, tuomet jums aktualūs turėtų būti tokie puslapiai, kaip pažintysxx ir panašiai.

Kiek žmonių Lietuvoje naudojasi tokiomis pažinčių platformomis, puslapiais?

Kadangi suaugusių pažinčių platformų Lietuvoje veikia ne viena, nėra tikslaus skaičiaus, kiek individualių narių galima rasti susumavus visų platformų duomenis. Tačiau didžiausiuose portaluose yra dešimtys tūkstančių įvairaus amžiaus vyrų ir moterų profilių iš didžiausių miestų bei mažiausių miestelių.

Taip pat juose galima rasti ir daug skirtingų narių, kurie gyvena užsienyje bei ten dirba. Jeigu galvojate, kad registruotis šiuose portaluose yra bergždžias reikalas, tai tikrai klystate. Susikūrę paskyrą galite greitai pradėti bendrauti ir užmegzti pažintis, kurios bus smagios ir vertingos. Be abejonės, vienuose portaluose naudotojų yra daugiau, kituose – mažiau.

Kaip pradėti pažintis ir paruošti savo profilį pažintims?

Pasidalinsime keletu patarimų, kaip greičiau ir efektyviau užmegzti pažintis bei sėkmingai bendrauti su kitais nariais šiuose portaluose.

Nebūtina rodyti savo veido. Kuomet įkeliate ar dalinatės savo nuotraukomis, turėkite omenyje, kad tiek jums, tiek kitiems nariams pakankamai svarbus yra diskretiškumas. Kadangi dažnai nesinori maišyti pažinčių su asmeniniu gyvenimu, galima savo veidą nuotraukose užtušuoti ar užmaskuoti.

Pažymėkite kuo daugiau hobių ir/ar pomėgių bei ko ieškote. Kadangi, kaip jau minėjome, didžiuosiuose portaluose intymios pažintys domina tūkstančius skirtingų narių, pateikta informacija apie save bus labai svarbi ir naudinga. Tiek vyrai, tiek moterys dažniau parašo, bendrauja ir domisi nariais, kurie nurodo savo hobius, pomėgius ir tai, ko ieško.

Geriau – daugiau nuotraukų. Jeigu dvejojate ar dėti daugiau savo nuotraukų – tai bemaž visuomet įkelkite jų kuo daugiau. Be abejonės, pernelyg panašios ar net tos pačios nuotraukos neturėtų būti persidalinamos daug sykių, tačiau turėdami ką parodyti – nedvejokite to daryti.

Tvarkinga gramatika – didelis pliusas. Kurdami savo profilio aprašymą bei susirašinėdami, nevenkite naudoti nosinių ir lietuviškų raidžių. Stenkitės rašyti tvarkinga, aiškia lietuvių kalba. Kad ir kiek daug taisyklių žinote ar nežinote, bent jau naudodami skyrybos ženklus, sakinius pradėdami iš didžiųjų raidžių pasikelsite savo reputaciją. Į jūsų rašybą daugiau dėmesio kreipia moterys nei vyrai, tačiau tai nekenkia abiem lytims.

Taisyklės pasimatymams. Apsibrėžkite 3-4 kertines savo taisykles susitikimams ir jų planavimui. Geriausia – pirmą susitikimą turėti viešoje vietoje, nepervedinėti pinigų ar nesidalinti pernelyg svarbiais duomenimis prieš susitikimą ir nesėsti į svetimus automobilius tamsiu paros metu. Likusius dalykus galite rinktis pagal savo preferencijas.