Kodėl verta įsirengti šilumos siurblį?

Pati šilumos siurblio idėja yra puiki – paimti energiją iš aplinkos ir ja šildyti namus.

Klimatui esant vidutinio šildymo ir aušinimo poreikiams šilumos siurbliai siūlo energiją taupančią alternatyvą krosnims ir oro kondicionieriams. Šildymo sezono metu šilumos siurbliai perkelia šilumą iš lauko į jūsų šiltus namus, o vėsinimo sezono metu šilumos siurbliai perkelia šilumą iš jūsų namų į lauką.

Šilumos siurblys gali sumažinti jūsų elektros energijos naudojimą šildymui maždaug 50%, palyginus su kitais šildymo variantais. Didelio efektyvumo šilumos siurbliai taip pat sausina drėgmę geriau nei standartiniai centriniai oro kondicionieriai, todėl vasaros metu sunaudojama mažiau energijos.

Šilumos siurbliai yra efektyviausia alternatyva kurui, alyvai ir elektrinėms sistemoms tiek šildymo, tiek aušinimo atžvilgiu.

Oras-vanduo šilumos siurbliai geriausiai veikia vidutinio klimato sąlygomis. Šilumos siurblio iš oro į vandenį efektyvumas yra optimaliausias esant 7 ° C, priešingai nei sausose ir šaltose vietose, kur lauko temperatūra nukrenta žemiau -20 ° C.

Šilumos siurblys iš oro į vandenį turi vieną svarbų pranašumą – jie gamina atsinaujinančią energiją, nes žemę ar orą techniškai šildo saulė.

Privalumai

Sumontuoti oras – vanduo siurblius labai paprasta, nes jie yra nedideli ir neužima daug vietos. Tačiau jų energijos vartojimo efektyvumas yra dvigubai didesnis nei didelių gabaritų naftos ar dujų sistemose. Atsižvelgiant į tai, kad šilumos siurbliai iš oro į vandenį naudoja orą energijai generuoti, operacinė sistema yra paprasta ir nerizikinga. Tinkamo dydžio ir geros kokybės oro šilumos siurblys sutaupys jūsų elektros energiją su mažomis šildymo sąnaudomis, tačiau nepakenks šilumos galiai ir komfortui.

Priežiūra

Norint, kad įrenginys kuo ilgiau tarnautų, Išorinio komponento filtrą reikia reguliariai valyti, kad įsitikintumėte, jog sistema naudoja švarų vandenį, ir kad nebus pažeista.