Ką reikia žinoti planuojant vestuves?

Šventės planavimas prasideda tada  kai išsirenkate vestuvių datą. Tuomet žinote kiek turėsite laiko. Geriausia, jei pavyktų  pradėti  vestuvių planavimą bent prieš 6-9 mėnesius. Vienas pirmųjų žingsnių- darbų, kuriuos būtina atlikti yra vestuvių sąrašas. Pradžioje kartu nutarkite kokių vestuvių norėsite- tik artimiausių žmonių tarpe ar didesnių. Apgalvokite kur bus ceremonija- Jūsų pasirinktoje vietoje, santuokų  rūmuose ar bažnyčioje.

Vestuvių biudžetas

Tolimesnis vestuvių planavimas ir įvairių paslaugų užsakymas neįmanomas be vestuvių biudžeto suplanavimo. Turite tiksliai susiskaičiuoti kokią pinigų sumą galėsite skirti vestuvėms. Tai reikėtų aptarti ir su tėvais, kurie gal būt norės prisedėti prie jūsų šventės išlaidų padengimo. Kai turėsite sumą, kurią galite išleisti, pasidarykite visų paslaugų ir pirkinių sąrašą. Įtraukite visas smulkmenas tuomet, apytiksliai susirašykite kainas. Tai padės pamatyti ar jūsų biudžetas atitinka jūsų planus. Jei suma per maža, pažiūrėkite ko galima atsisakyti jei tai įmanoma.

Vestuvės

Vestuvės– ceremonija iškilmingas renginys, kuriuo švenčiama santuokos pradžia. Tradicijos ir papročiai priklauso nuo tikėjimo, kultūros, tautos ir t.t. Vestuvinių žiedų pasirinkimas platus: nuo  kuklių, turinčių nedidelius papuošimus, iki išskirtinių, spindėte spindinčių. Jeigu nenorite klasikinės gelsvos aukso spalvos žiedo, galite rinktis įvairių: balto, raudono, netgi juodo, melsvo ar žalio aukso žiedelių, taip pat žiedus iš platinos, sidabro.

Klasikiniai vestuviniai žiedai

Tokio dizaino vestuviniai žiedai pasižymi ypatingu subtilumu ir elegancija. Jie gana paprasti, kuklūs, tačiau taip pat gali būti dekoruojami nedideliu brangakmeniu, be to galima derinti kelių spalvų metalų. Vienas klasikinių žiedų privalumų- tai jog jie visuomet populiarūs, skoningi ir lengvai derinami su kitais juvelyriniais dirbiniais.

Modernūs vestuviniai žiedai

Modernūs žiedai paprastai pasižymi neįprastu originaliu ir unikaliu dizainu. Vieni populiariausių vestuvinių žiedų papuošimų yra deimantai. Jie yra atsparūs karščiui, įbrėžimams. Be deimantų, vestuviniai žiedai puošiami rubinais, smaragdais, safyrais, perlais, gintaru. Šiuos brangakmenius galima inkrustuoti ne tik ant žiedo išorės, bet ir šone ar net viduje. Vestuviniai žiedai skirti visam vedybiniam gyvenimui, todėl jį renkantis reikėtų nepapiršti ir praktiškumo.