Malaga lankytinos vietos

Saulėtos ir įdomios atostogos Ispanijoje, Malagoje

Geriausia vieta poilsio gali būti praktiškai bet kur. Kaip ir geras poilsis gali atrodyti visiškai bet kaip. O dar geriau, jei pavyksta gyventi, kad to poilsio visai nereikėtų – dirbti įdomų darbą, sportuoti, sveikai maitintis ir gerai miegoti. Bet būkim teisingi – tokia realybė tikrai retai. Dėl to ir norime atostogauti, ilsėtis, patirti naujų įspūdžių pavargę darbo rutinoje ir panašiai. Populiari, mėgstama, lengvai prieinama ir tikrai to verta atostogų vieta yra Ispanija. Galime patikslinti iki Malagos, jos ir viso regiono lankytinų vietų bei tiesiog šiltų, gražių, švarių paplūdimių.

Malaga lankytinos vietos

Kur ta Malaga ir kas ji iš viso? Įsivaizduokite Ispaniją žemėlapyje. Iš rytų ją skalauja Viduržemio jūra, vakaruose – Atlanto vandenynas. Riba tarp šių šiltųjų pietų vandenų yra Gibraltaras, britų kolonija. Na o Malagos regiono reiktų ieškoti į rytus nuo Gibraltaro. Ten bus ir to paties pavadinimo miestas ant jūros kranto, ir tokį pavadinimą turintis Ispanijos regionas. Tai kurortinis kraštas, kur galima rasti daug mažesnių ir didesnių pajūrio kaimelių puikiam poilsiui. Žinoma, nestokoja Malaga lankytinos vietos irgi. Ypač jei turima ir automobilio nuoma nuskridus bei platesnis pasivažinėjimas po visą regioną. Aplankant ir tą patį Gibraltarą.

Ką reiktų žinoti ir galvoti keliaujant ten ilsėtis? Ai kad nelabai ką. Galite tiesiog susirasti kelialapį ar į patį miestą, ar į kurį nors iš regiono kurortų ir ten ramiai leisti dienas pajūryje. Visur orai bus panašus, vanduo šiltas, saulėta. Žinoma, kalbame apie daugiau mažiau sezono metą – tai yra šiltąjį metų pusmetį, nuo gegužės iki spalio. Žiemos metu ten orai bus daugiau sėkmės reikalas.

Galima Malaga lankytinos vietos pažinti ir kitaip. Ir labai paprastai – pasitelkus automobilio nuomos privalumus. Ši paslauga visoje Ispanijoje tikrai nebrangi, keliai geri, vairavimo kultūra pakankamai maloni, o pamatyti yra ką. Vien ko verta gausybė didesnių ir mažesnių vietinių kaimelių, išsibarsčiusių toliau ir arčiau jūros – savo autentiško, nameliais, siauromis gatvelėmis nepaliekantys abejingų. Ir dar tas ramus ispanų gyvenimo būdas, valandų valandas lauko kavinėje gurkšnojant kavą ar vyną. Absoliuti ramybė ir gyvenimo džiaugsmas, tai, ko dažniausiai ir ilgimės įsisukę į savo darbus. Tad keliaukime į Ispaniją, Malagą, pažinkime jos lankytinas vietas ir džiaukimės nors trumpomis atostogomis.