baldai

Kur geriausia ieškoti baldų?

Kurdami savo namų interjerą, norime užtikrinti, kad turėsime ne tik stilių, atitinkantį mūsų skonio pojūtį, tačiau taip pat ir kokybiškus baldus, kurių nereikės keisti už kelių metų. Dabartinė baldų rinka yra labai plati, todėl rinktis tikrai yra iš ko. Vieninteliai klausimai, kurie kamuoja – kaip pasirinkti tinkamus baldus? Kaip už juos nepermokėti? Padėsime jums atsakyti į šiuos klausimus.

Kokie baldai vyrauja rinkoje?

Kalbant apie baldų gamybą, turbūt daugelis esate girdėję, kad pigiausiais yra laikomi lenkiški baldai. Nors ne visada žmonės būna patenkinti kokybe, visgi, lenkiškų baldų paklausa yra labai didelė, nes visi nori sutaupyti. Lietuviški baldai yra gerokai brangesni, tuo labiau, kad Lietuvos pirkėjai yra linkę paremti Lietuvos gamintojus ir sumokėti šiek tiek brangiau. Visgi, ir kokybės atžvilgiu lietuviški baldų komplektai yra laikomi geresniais, tad nieko keisto, jog jie taip pat populiarūs. Nemažai baldų yra atvežama iš Skandinavijos – daniški baldai dažnai būna pigūs, o norvegiški bei vokiški baldai pasižymi aukšta kokybe. Kalbant apie itališkus baldus, kurių šiuolaikinėje baldų rinkoje taip pat daug, čia pastebima, kad Italijos produkciją dažniausiai renkasi modernistinio, minimalistinio stiliaus gerbėjai, kadangi Italijoje esantys dizaineriai visada ranka kuo nustebinti.

Kur pirkti pigiausia?

Šiuo metu žmonės perka baldus dažniausiai trijose skirtingose vietose – dideliuose prekybos centruose, specializuotuose baldų centruose arba elektroninėse baldų parduotuvėse. Peržiūrėjus baldų centrų siūlomas prekes ir kainas, atrodo akivaizdu, kad internetu pirkti baldus yra pigiau. Kalbant apie didžiuosius prekybos centrus – čia kainos didžiausios, o ir pasirinkimo gali būti ne tiek daug.

Taigi, susidaro išvada, kad pirkti internetu yra pigiau, tačiau tai nėra vienintelis privalumas, kurį atradome. Pasirodo, ir pasirinkimas čia yra didesnis – baldų pardavėjams kur kas paprasčiau laikyti baldus supakuotus sandėlyje, nei atidaryti saloną, kur jūs galėtumėte juos pasižiūrėti, todėl internetinės parduotuvės yra patogesnės ne tik jums, bet ir patiems baldų prekeiviams. Turbūt todėl jie gali pasiūlyti mažesnes kainas ir didesnį asortimentą.

Jeigu norite užsisakyti unikalių baldų rinkinio gamybą, tai taip pat galima padaryti internetu. Kalbant apie pristatymą, greičiausiai baldus gaus sostinėje gyvenantys žmonės, nes dauguma baldų sandėlių yra būtent Vilniuje. Visgi, gyvenant kituose miestuose, užsisakyti internetu taip pat neturėtų būti problema, kadangi dauguma elektroninių baldų parduotuvių pristato pirkinius į visus Lietuvos miestus ir miestelius.

Išskirtinumas ar patikimumas?

Dar vienas kriterijus, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį renkantis baldus – ar jums svarbiau baldo išskirtinumas, ar verčiau norite būti įsitikinę, kad jis tarnaus ilgai. Šiuos dalykus ne visada lengva suderinti. Pavyzdžiui, daugelis baldų iš Italijos nėra skirti mūsų klimatui, tad kartais teks surizikuoti dėl ilgaamžiškumo.

Lietuviški bei lenkiški baldai yra suderinti su mūsų klimatu, taip pat galima numanyti, ko iš jų galima tikėtis, kadangi tai populiariausios šalys Lietuvos baldų rinkoje. Visgi, tarp lietuviškų ir lenkiškų baldų galite nerasti išskirtinių dizainų, kokius rastumėte itališkų baldų rinkoje, tad čia jau reikės nuspręsti, kas svarbiau. Galima rasti ir aukso viduriuką, bet tuomet reikės skirti nemažai laiko idealiausių baldų paieškai.