Kokį chalatą rinktis vasarai?

Yra didelė tikimybė, kad per pastaruosius metus chalatą dėvėjote kur kas dažniau nei įprastai. Negalime jūsų kaltinti – jaukus, pliušinis chalatas dažnai leis jums pasijusti tarsi apsistojus prabangiame viešbučio liukso numeryje net gulint namuose. Bet jei jūsų mėgstamiausias chalatas vasarai yra šiek tiek per sunkus, dabar gali būti laikas pridėti lengvesnį variantą į savo poilsio drabužių kolekciją. Nuo frotinio audinio iki trikotažo, minkštos ir kvėpuojančios medžiagos leis jums jaustis visą sezoną.

Chalatas yra pagamintas iš itin minkšto marškinėlio, todėl jausitės tarsi apsivilkęs savo mėgstamus marškinėlius. Megztas chalatas. Dėvėdami tokį minkštą, tekstūruotą chalatą jausitės lyg gulėdami prabangiame viešbutyje. Be to, jis yra pakankamai lengvas, kad jį būtų galima dėvėti bet kuriuo sezonu, nes jis pagamintas iš 100 proc. medvilnės.

Pasirinkite audinį. Audinys vaidina svarbų vaidmenį, kaip drabužis bus karštas ar vėsus jo savininkui. Populiarus audinys, pagamintas iš medvilnės; paprastai jis yra storas, o tai skatina absorbciją. Medvilniniai audiniai turi pagrindinį audinio sluoksnį, prie kurio pritvirtintos kelios kilpos. Siūlų žiedai padeda surinkti vandenį, todėl šis audinys labai gerai iš sausina.

Nuspręskite dėl medžiagos. Medžiaga skiriasi nuo audinio pasirinkimo; medžiagos, naudojamos chalatui sukonstruoti, yra labai svarbios renkantis tinkamą gaminį. Jei gyvenate Karibuose, Arizonos viduryje, netoli Pusiaujo ar bet kokiame kitame karštame klimate, rinkitės kvėpuojančias medžiagas – nes jūsų oda kartuoju metu turi kvėpuoti. Sintetinės medžiagos paprastai praleidžia drėgmę ir atitraukia prakaitą ar kitą drėgmę nuo kūno. Sintetika leidžia lengvai sukurti labai lengvą, erdvų audinį, pavyzdžiui, poliesterį ar modalą. Kita vertus, nors medvilnė per karščius dažnai gali jaustis šiek tiek sunki, ji yra labai absorbuojanti, todėl ji yra dar vienas puikus pasirinkimas karštesniam klimatui. Šiai dienai, chalatus galime įsigyti ir internetu.