Kodėl svarbus veido odos drėkinimas?

Nors kiekviena moteris svajoja apie lygią, elastingą ir natūraliai spindinčią odą, užuot apmąsčius, ką padaryti, kad pagerinti odos būklę ir atitolinti pirmųjų senėjimo požymių atsiradimą, pavydžiai stebi nepriekaištingai atrodančias drauges ar įžymybes. Be abejo, iš dalies taip yra dėl keisto įsitikinimo, kad norint turėti gražią veido odą, reikia reguliariai lankytis grožio salonuose ir išleisti daug pinigų įvairioms procedūroms. Žinoma, sunku paneigti, kad tokia paslauga nėra naudinga odai, tačiau svarbiausia yra kasdieninė priežiūra. Visų pirma, mūsų odai reikia vandens, Ir tai – ne mitas. Taigi, išsiaiškinkime, kodėl svarbus yra odos drėkinimas.

Nėra jokių abejonių, kad tinkamas odos drėkinimas yra jos kasdieninės priežiūros pagrindas. Mūsų odai tiek geriamas vanduo, veikiantis vidinius jos sluoksnius, tiek išorinės drėkinamosios kosmetinės priemonės lemia tinkamą ląstelių procesų eigą, taip pat užtikrina tinkamą kolageno ir elastino skaidulų struktūrą, kurios savo ruožtu yra atsakingos už odos stangrumą ir elastingumą. Natūralų apsauginį odos barjerą sudaro negyvos ląstelės, vanduo ir sebumas. Todėl jei ne tinkamas odos drėkinimas, oda negalėtų dažnai atsinaujinti. Be to išsausėjusi oda yra linkusi į sudirgimus ir šerpetojimus.

Norint turėti spindinčią odą, be suvartojamų 2 litrų geriamo vandens per dieną reikėtų pasirūpinti aukštos kokybės drėkinančia kosmetika. Šios rūšies gaminiai yra skirti neutralizuoti per didelius vandens trūkumus. Geliai, tonikai, hidrolatai, kaukės ir svarbiausia drėkinamieji kremai veikia trimis lygiais. Pirma, jie suriša molekules giliuose odos sluoksniuose, kad vanduo nustotų migruoti į išorinius odos sluoksnius. Antra, jie sumažina vandens koncentracijos skirtumus, skirtinguose odos sluoksniuose ir trečia, jie sustiprina hidrolipidinį sluoksnį. Tinkamą odos drėkinimą užtikrins kosmetika, kurios sudėtyje gausu ingredientų, tokių kaip glicerinas, hialurono rūgštis, alavijas bei karbamidas.