krūtų didinimas implantais

Kodėl iki šiol krūtų didinimas implantais laikomas patikimiausiu būdu didinti krūtis?

Krūtų didinimas implantais skaičiuoja jau ne vieną dešimtmetį, todėl dauguma nustemba – nejau nėra kitų būdų saugiai ir efektyviai padidinti krūtis? Daugelis moterų ir merginų, kaip alternatyvą bando rinktis didinimą riebalais arba tiesiog krūtų pakėlimą. Vis dėl to, plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas med. m. dr. Kęstutis Maslauskas pasakoja, kodėl iki šių dienų krūtų didinimas implantais išlieka ne tik efektyviausias, bet ir patikimiausias krūtų didinimo būdas.

Nors krūtų didinimas riebalais skamba, kaip puiki alternatyva ir atrodo daug geresnis būdas, nes: 1. Nereikia vėliau išimti implanto iš pacientės kūno. 2. Nenešiojamas joks svetimkūnis. Tačiau šis būdas nėra labai populiarus dėl keleto priežasčių:

 – Visų pirma prireikia net vieno litro riebalų tam, kad kiekvieną iš krūtų būtų galima papildyti 100 – 120 ml riebalų;

– Visų antra, krūtų didinimas riebalais paprastai padidina moters krūtis puse dydžio;

Taigi, sužinoję šią informaciją pacientės puikiai supranta, kad net ir turėdamos pakankamą riebalų kiekį, kurį nusiurbus būtų galima panaudoti krūtų didinimui, efektyvesnio ir labiau matomo rezultato sunku būtų tikėtis.

Nors tiesa, krūtų didinimas implantais plius riebalais, kai jie naudojami kartu – tai ienas geriausių būdų užtikrinančių natūraliausią rezultatą, nes tokiu būdu užpildant tarpelius tarp pacientės audinių ir implantų, gaunamas toks natūralus vaizdas, jog neįmanoma atskirti, ar pacientės krūtys natūralios, ar buvo panaudoti implantai.

Plastikos chirurgas dalijasi ir dar vienu pacienčių klausimu: gal galima krūtų didinimą keisti tiesiog krūtų sukėlimu ir taip išgauti putlesnio vaizdo rezultatą?

Gydytojas Kęstutis Maslauskas tokioms pacientėms papasakoja, jog pakėlimas kai kuriais atvejais vis tiek neišvengiamas tada, kai krūtys yra labai pasmukusios ir net sudėjus implantus jos tiesiog nėra savo vietoje. Tačiau tai nėra alternatyvą krūtų didinimui.

Negana to, krūtų didinimas implantais daug saugesnis būdas išsaugoti pieno latakėlius, jei moteris ateityje planuoja žindymą krūtimi. Krūtų implantai įdedami taip, kad pieno latakėliai būtų nepažeidžiami, tuo tarpu krūtų pakėlimo atveju išlieka nemaža rizika, kad pieno latakėliai bus pažeisti ir tai sukels problemų ateityje norinčioms maitinti krūtimi kūdikį.

Taigi, nepaisant to, jog viena ar kita alternatyva krūtų didinimui implantais, gali skambėti daug patraukliau, vis dėlto šiandien tai vis dar saugiausias ir patikimiausias būdas toms, kurios siekia bent kiek iškilesnės krūtinės.