Kaip pasirinkti programinę įrangą?

 

Kiekviena įmonė, tiek didelė, tiek maža visuomet siekia optimizuoti savo procesus. Šiandien tai daryti yra žymiai paprasčiau, nes yra daugybė skaitmenizavimo įrankių, automatizavimo galimybių, leidžiančių tai nesudėtingai pasiekti. Suprantama, jog su procesų skaitmenizavimu ir automatizavimu mažėja ir tam tikros išlaidos, o svarbiausia – mažėja klaidų tikimybė.

Praktiškai visi novatoriški sprendimai slypi programinėje įrangoje, kurių yra begalė, belieka tik pritaikyti savo procesams reikalingas funkcijas. Tarkime, didelės, ypatingai gamybinės, įmonės šiandien tiesiog neįsivaizduojamos be skaitmenizavimo procesų. Šios įmonės generuoja itin dideles tiek pirkimų, tiek pardavimų apyvartas. Todėl natūralu, jog jos susiduria su skirtingais apskaitos dokumentais, kuriuos reikalinga suvesti į programas.

Abbyy Finereader – viena iš pažangiausių optinio teksto atpažinimo programinių įrangų, kuri leidžia atpažinti popierinius dokumentus iš įvairių formatų. Tai gali būti PDF, skaitmeninės dokumentų nuotraukos, net ranka rašyti dokumentai. Be to, programinėje įrangoje integruotos OCR technologijos pagalba, ji gali ne tik atpažinti dokumentus, tačiau ir konvertuoti, palyginti, kaupti duomenis. Konvertuoti galima iš PDF į Word ar Excel formatus, juos redaguoti ir apsaugoti. Skaitmenizavimas vyksta popierinius dokumentus skanuojant, OCR technologijos pagalba.

Abbyy siūlo dar daugiau skirtingų galimybių, padedančių palengvinti ir modernizuoti jūsų įmonėje veikiančius procesus bei funkcijas. Tai serverinė dokumentų atpažinimo programa ar duomenų įvedimo iš bet kokių dokumentų sistema. Taip pat ir modernus žodynas, leidžiantis atlikti greitą žodžių ar frazių vertimą. Tai ne vien tik automatizavimas bei skaitmenizavimas. Tai daugybė skirtingų funkcijų, kurios leidžia išplėsti įmonės sprendimus.

Tai išskirtinė kokybė, padedanti pranokti savo konkurentus, naudojantis geriausiomis technologijomis. Šie lengvai integruojami, iš anksto sukonfigūruoti įrankiai, įvairūs komponentai bei pasaulinės klasės OCR funkcijos leis pateisinti net ir reikliausius lūkesčius.