Kaip išsirinkti tinkamo dydžio angarą?

Jeigu galvojate apie angaro pirkimą, norime jums padėti išsirinkti angaro dydį pagal tai kokiems tikslams jį naudosite. Jei esate privatus asmuo, jūsų poreikiai yra nedideli. Tentinį angarą tikriausiai naudosite įsirengti dirbtuves, sandėliuką, automobilių parkavimo vietą ir pan. Tai yra mažieji tentai namų ūkiui ir smulkiam verslui.

 

Žemės ūkiui, sandėliavimui ir logistikai

 

storex.lt parduodamus arkinius angarus naudoja daug ūkių. Jei ketinate sandėliuoti žemės ūkio produkciją, trąšas, laikytis gyvūlius ar techniką, jums gali prireikti iki 1000 kv.m. ploto angaro. Norint geriau išnaudoti angaro naudingą plotą, rekomenduojama pirkti tokį angarą, kuris turi bent 2-3 metrų aukščio sienas. Tai reiškia, galėsite sudėti konteinerius arba produkciją sukrautą ant padėklų prie pat sienos keliais aukštais. Stačios sienos suteiks didesnę manevrų laisvę šakiniam krautuvui ar kitoms transporto priemonėms įvažiuoti ar išvažiuoti iš angaro. Nestandartinių gabaritų daiktams sandėliuoti gali tekti komplektuoti papildomo atidarymo angas kurias naudosite laikinai.

 

Vartų plotį ir aukštį reikia numatyti iš anksto. Jei planuojate į vidų patekti su platesniais ir aukštai sunkvežimiais pakrauti ir iškrauti produkciją ar žaliavas, angaro išmatavimus derinkite su gamintoju. Norint pratęsti angaro tarnavimo laiką, galima jį apdengti skardos lakštais. Tokiu atveju reikia užsakyti sustiprintas metalo konstrukcijas. Kai kurie arkinių angarų gamintojai siūlo specialius modeliuklius kurių pagalba galite geriau suplanuoti ir suprasti kokio dydžio angaro jums reikia. Programoje pasirenkate angaro formą, dydį, išorės apdailos medžiagas, kiek ir kokių langų ir vartų reikia, jei turite, galima pridėti ir specialius pageidavimus. Sukurtą angaro projektą galite aptarti su darbuotojais kurie jame dirbs arba paklausti kitų įmonės skyrių nuomonės apie jo naudojimą. Angaro aukštį visuomet geriau turėti didesnį, nes prireikus sukrauti daugiau produkcijos, papildoma erdvė suteiks papildomą naudą. Ne visų gamintojų jau pastatytus angarus galima paaukštinti, padidinti įmanoma tik plotą iš vieno ar abiejų galų. Gamintojas parduodantis laikinuosius pastatus apie modifikavimo galimybes turėtų jus įspėti iš anksto bei pateikti techninę inormaciją apie angaro konstrukcijų atsparumą krūviui, ugniai ir kitą svarbią informaciją.