Kaip išsirinkti kokybiškas padangas?

Naujų padangų pirkimas gali būti bauginanti patirtis. Jūs susiduriate su stulbinančiu prekių ženklų, dydžių ir padangų tipų pasirinkimu, todėl lengva supainioti. Tačiau nesijaudinkite: šiame straipsnyje pateikiami esminiai faktai, kurių jums reikia norint teisingai pasirinkti padangas jūsų automobiliui už tą kainą, kurią norite sumokėti.

               Didžioji dauguma transporto priemonių šiandien tiekiamos su visų sezonų padangomis, kurios sukurtos taip, kad užtikrintų priimtiną universalumą visais metų laikais ir bet kokiomis oro sąlygomis. Tai reiškia protingą važiavimą ir garbingą valdymą, tylų važiavimą, gerą sukibimą šlapiu oru ir tam tikrą pajėgumą sningant. Atsižvelgiant į tai, kad jie skirti visam sezonui, dauguma automobilių savininkų palieka juos žiemą ir tikisi, kad jų padangos snieguotuose, apledėjusiuose keliuose suteiks visą reikiamą sukibimą. Tačiau dauguma visų sezonų padangų sniege yra nedidelės; specialios žieminės padangos, dar žinomos kaip žieminės padangos, sukuria daug geresnį sukibimą su sniegu.

               Dabar yra dvi pagrindinės visų sezonų padangų subkategorijos: didelio našumo visi sezonai ir dideli turizmo sezonai. Aukštos kokybės visų sezonų padangos užtikrina aštresnį valdymą nei „standartinės“ visų sezonų padangos. Jie užtikrinčiau sukimba su keliu ir jaučiasi sportiškesni vairuodami-dažniausiai tam tikros traukos žiemos metu sąskaita. Šios padangos skirtos sportiškesniems automobiliams ir agresyvesniems vairuotojams. „Grand Touring“ visų sezonų padangos pasižymi žemesnio profilio efektyviomis visureigėmis padangomis, tačiau važiuoja geriau už tam tikrą valdomumą.

                  Neseniai atsirado grandiozinių turistinių visų sezonų padangų pogrupis, kurį mes vadiname „bet kokiu oru“ padangomis. Šios padangos pasižymi sukibimu su sniegu, kuris yra beveik panašus į grynųjų žieminių padangų, o kitose srityse pasižymi panašiomis savybėmis kaip ir įprastos sezoninės padangos. Jie pažymėti snaigės kalne simboliu padangos šone.