Dantų implantai

Veiksniai, įtakojantys dantų implantų kainą

Dantų atkūrimo procedūrų nėra daug, tačiau kai norite geriausio rezultato, dantų implantai yra geriausias pasirinkimas. Tai titano arba cirkonio keramikos sraigtai, pakeičiantys dantų šaknis. Tuomet prie varžtų padarytų skylučių tvirtinami iš metalo arba cirkonio keramikos pagaminti dantų protezai. Pacientai dažnai teiraujasi apie dantų implantų kainą ir tikisi, kad tai neturės įtakos jų finansams. Dantų implantai pacientams tampa vis ekonomiškesni, tačiau vis dar yra veiksnių, darančių įtaką kainai. Dantų implantų kainą lemia šie veiksniai: implantų tipas, operacijos trukmė, medžiagų kaina ir vieta. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie šiuos veiksnius ir jų įtaką kainai!

Dantų, kuriuos reikia implantuoti, skaičius nustatomas pirmojo apsilankymo pas odontologą metu. dantų implantai gali būti dedami atlikus tam tikras gydymo procedūras. Žinoma, kuo daugiau procedūrų atliekama, tuo brangiau kainuoja dantų implantai, todėl konsultacijos metu bus išdėstyta, kas turi būti atlikta, sudarytas darbo planas ir preliminarus dantų implantų įkainis.

Nors dantų implantas dažnai laikomas visu danties protezu su šaknimis ir vainikėliu, jį sudaro tik sraigtai, kuriais atkuriama danties šaknis. Kartais dėl nežinojimo kyla nesusipratimų arba klaidingos informacijos, nes manoma, kad į nurodytą kainą įeina viršutinė danties pusė. Taip, kartais kainos nurodomos už visą danties protezą, tačiau labai svarbu apie tai pasiteirauti iš anksto. Įvairių klinikų taikomi įkainiai gali labai skirtis; kai kuriose klinikose nurodomas įkainis tik už implanto įdėjimą, o kitose – už visą danties protezą, todėl prieš eidami į kliniką dar kartą tai patikrinkite.

Dantų implantų kaina taip pat priklauso nuo operacijos trukmės. Kainuoja ne tik pats implantas, tačiau jo paruošimas ir varžto įsukimas į žandikaulio kaulą trunka kelias valandas. Šis laikas priklauso nuo to, kiek kaulo šiam procesui dar turite (jei jo nepakanka, reikia sukurti daugiau kaulo arba jį patalpinti kitoje vietoje).

Medžiagų kaina taip pat turi įtakos dantų implantų kainai. Jei svarstote galimybę vietoj metalinių sraigtų naudoti cirkonio keramiką, turėkite omenyje, kad šios medžiagos kainuoja nuo 50 % iki 100 % brangiau nei įprasti implantai, pagaminti iš titano lydinio. Geriausia nepriimti jokių sprendimų, kol nepasikonsultuosite bent trijose klinikose. Viena geriausių klinikų, kuri specializuojasi dantų implantavimo procedūromis – ClinicDPC.

Galiausiai yra keletas veiksnių, kurie turi įtakos implantų kainai, ir tai yra vieta, kurioje gyvenate (kai kuriose šalyse jie kainuoja brangiau nei kitose), tai, kiek kaulo lieka po operacijos (jei kaulo lieka per mažai, prieš implantaciją jo reikia sukurti daugiau), ir operacijos metu naudojamos anestezijos rūšis (bendroji anestezija kainuoja gerokai brangiau nei vietinė). Taigi atidžiai patikrinkite, ką siūlo kiekviena klinika, nes tai gali padėti sutaupyti pinigų!

Galiausiai nepamirškite reguliarių kontrolinių vizitų, kurie kainuoja ir gali padidinti dantų implantų kainą. Taigi prieš priimdami galutinį sprendimą užduokite visus klausimus, nes tik tada galėsite pasirinkti pigiausią variantą, kuris suteikia kokybiškas paslaugas.