striju naikinimas

Strijų naikinimas

striju naikinimasLietuvoje strijų naikinimas yra viena iš tų procedūrų, kurios teikiamos grožio klinikose, bet pastebima, kad daug moterų bando jas naikinti pačios. Gydytojai rekomenduoja vengti savavališkai naikinti strijas įvairiais cheminiais preparatais, tepalais ar kitomis medžiagomis, nes tai gali ir pakenkti jūsų odai. Dažniausiai strijų šalinimo metu yra pasitelkiamos naujausios technologijos, o grožio klinikos įprastai naudoja specialius lazerius, kuriais neretai šalinami netgi randai. Tokios procedūros yra vienos veiksmingiausių ir mažiausiai pavojingų. Dauguma žmonių strijas lazeriais išsinaikina visiškai. Strijų naikinimas yra daug paprastesnis nei norint pašalinti gilius randus – tokios procedūros įprastai būna veiksmingos, jos strijas panaikina visiškai.

Kas liečia savavališkus metodus, būtina pabrėžti, kad didžiausią riziką kelia įvairūs cheminiai junginiai. Neretai moterys bando strijas šalinti prisiklaususios įvairiausių patarimų, kuriuose minima, jog reikia pačioms pasigaminti tepalus su tam tikromis medžiagomis. Odos ligų gydytojai pastebi, kad jų klientais neretai tampa tie, kurie bando strijas pašalinti patys – jie sudirgina odą, todėl neretai atsiranda įvairiausi bėrimai. Blogiausia kas gali nutikti šalinant strijas įvairiais savos gamybos tepalais, tai – odos užkrėtimas. Dažnai pro odą tokiems žmonėms prasiskverbia ne tik tam tikros medžiagos, bet ir bakterijos, o taip nutinka todėl, kad oda nėra paruošiama – ji nėra dezinfekuojama.

Atliekant lazerines procedūras, specialistai visada paruošia odą, jog procedūros metu nepatektų jokie mikrobai ar bakterijos, kurios gali sukelti ne tik dirginimą, bet ir įvairias odos ligas. Lazerinė procedūra strijų šalinimui yra labiausiai patikima, nes ją atlieka kompetentingi specialistai. Grožio klinikose šios procedūros nėra labai brangios, todėl geriausia būtų rinktis būtent specialistų paslaugas, o ne naudoti kažkieno išgalvotus metodus. Patys strijas šalinti galite nebent tais metodais, kurių metu nėra naudojamos jokios medžiagos. Tai gali būti įprasta šalto – karšto vandens metodika, taip pat galima bandyti užkirsti kelią strijų atsiradimui ar jų ryškėjimui bei plėtimuisi. Dažniausiai jos atsiranda dėl staigių odos tempimų svorio kaitos metu, kuomet papildoma kūno masė pradeda tempti odą. Specialistai jums gali padėti, todėl siūlytume naudotis būtent grožio klinikų procedūromis.