kreditas internetu

Situacijos, kada pravers labai greita paskola internetu

kreditas internetuJums gal ir nebūtinai kada nors bus reikalinga kreditai internetu, bet bent keliems jūsų pažįstamiems tai tikrai. Tai labai universali ir naudinga paslauga, kuri suteikia pinigų tuomet, kada jų staiga prireikia. O juk tikrai yra daugybė situacijų, kada mums gali prireikti pinigų dėl nenumatytų veiksnių. Patys pinigai savaime nieko nereiškia, svarbu, kaip jie materializuoja ir kokiais dalykais, produktais ar procesais vėliau pavirsta. Štai keleto žmonių atviravimai apie tai, kur jiems prireikė ir kur buvo panaudoti jų kreditai internetu.

Kai nepasiėmei savo grynųjų, o nuvažiuoji į kitą miestą pirkti mašinos

Jonas sako, kad kartais greitieji kreditai internetu gali išgelbėti perkant mašiną net tada, kai tu tai mašinai esi susitaupęs. „Pirkau naują „Volvo“, nes reikėjo darbams. Ankstesnė mašina buvo maža, netilpdavo visi darbo įrankiai. Nuvažiavau į Panevėžį ir staiga supratau, kad palikau grynus pinigus namie, kuriuos buvau išsiėmęs tam pirkimui. Tai žinokit, staiga net pagaugais kūnas nuėjo, piestu atsistojo kiekvienas kūno plaukelis. Kur dabar gaut tų pinigų? Kortelę ištuštinau vakar, nusiėmiau juos. Ačiū dievui, bent jau žinau, kad nepamečiau ar niekas nepavogė man jų – žinau, kur namie stovi. O važiuot vėl atgal į Druskininkus pusę dienos – nesąmonė. Čia dar ir tas žmogus tik šiandien ir tik tokiu laiku galėjo susitikt. Panevėžį net neturiu kokių giminių, kurie staigiai paskolintų. Ir šiaip prastai atrodyčiau pasirodydamas su tokiu prašymu. Paskambinau žmonai, galvoju, blogiausiu atveju, tegul išeina iš darbo ji, grįžta namo, paima juos, įdeda į sąskaitą, o tada perveda… O žmona ir sako – taigi gali paprašyt greitos paskolos internetu. Iškart tau suteiks tuos pinigus, tu nusipirksi mašiną, o grįžęs grąžinsi. Taip ir padariau. Ir jokio vargo. O kadangi per tą pačią dieną grąžinau, tai net nereikėjo palūkanų mokėt“, – prisimena vyras. Nors pats mano, kad dažniausiai žmonės kai skolinasi, tai ilgai negrąžina, po kelis metus.

Kai nori įsigyti daiktą anksčiau atlyginimo

Petras prisimena, kad vasarai atėjus jam labai norėjosi nusipirkti guminę valtį, o pinigų dar šiek tiek trūko. „Žinau, kad geriau pirkti iš savų pinigų, kad ir mini paskolos internetu vis tiek yra paskolos. Bet aš galvojau: čia paskutinė vasara, kai su vaikais esame Lietuvoje, o aš jiems visada žadėjau valtį. Ir jau beveik liko pinigų tokiam pirkiniui, tikrai nedaug trūksta. Negi dabar juos nuvilsi ir sakysi – vaikai, nieko nebus. Taigi, pasiskolinau trūkstamus 200 eurų ir pirkau valtį už 1000 eurų. Dabar, kai turime viską, ko reikia, yra tikrai labai gerai“, – sako Petras, kuris iš kito atlyginimo beveik ir grąžino, ką buvo pasiskolinę.

Kai nespėji į lėktuvą ir perki brangius bilietus

Julius prisimena, kaip tik vartojamosios paskolos internetu dėka galėjo parskristi į Lietuvą iš Amerikos. „Buvo avarija kely ir dėl to susidarė dideli kamščiai. Aš tada viešėjau Amerikoje ir man būtinai reikėjo skristi namo, už poros dienų laukė mano vestuvės Lietuvoje. Bet likimas žiaurus – nespėjau į lėktuvą, nes per tuos kamščius užstrigome pakeliui. Tada galėjau arba laukti 2 dienas ir nusipirkti pigesnį bilietą bei grįžti kone iškart prie altoriaus, ar pirkti iškart 5 kartus brangesnį bilietą reisui už poros valandų. Prisijungiau prie interneto, suvedžiau kreditai paskolos, pasiskolinau pinigų, nusipirkau bilietus, ir grįžau iš paskos anam lėktuvui“, – sako jis.