vartu technika

Populiariausios vartų technikos

vartu technikaGaražo ar kiemo vartai reikalingi ne tik privačiuose kiemuose, bet ir pramoniniuose sektoriuose. Didelės vietinės ir tarptautinės logistikos įmonės stengiasi įsirengti darbo vietas taip, kad jos būtų patogios ir praktiškos. Prekių pristatymui ir sunkvežimių pakrovimui statomi milžiniški angarai ir garažai, įrengiami mobilūs vartai. Tam, kad darbas vyktų sklandžiai ir greitai reikalingi kvalifikuoti darbuotojai ir moderni įranga. Logistikos įmonėms itin svarbi kokybiška vartų technika. Šiandien logistikos ir krovinius gabenančios įmonės įsirenginėja trijų tipų vartų technikas: plieninius dvisienius, pieninius aliuminius arba aliuminius.
Plieninių dvisienių vartų technika. Dvisieniai plieniniai vartai pasižymi gera šilumos izoliacija. Vartų dvisienis lakštas yra 42 mm storio. Izoliacinio užpildo dėka, kuris yra iš poliuretano kietųjų putų 100 % be freono pasiekiama labai gera šilumos izoliacija. Kokybiška vartų sandara garantuoja ypač gerą stabilumą ir tvirtumą. Yra keletas plieninių dvisienių vartų tipų. Vartų modelis be įstiklinimo, su įstiklinimo rėmus, su „sandwich“ principo langais ir vartai su durimis be slenksčio.
Plieno-aliuminio vartų technika. Vartų patvarumas slypi jų kombinacijoje. Dvisienės plokštės pagamintos iš plieno ir aliuminio. Tokia medžiagų sudėtis užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą. Dvigubo įstiklinimo dėka pasiekiamas geresnis šilumos izoliacijos efektas. Vartai atitinka aukštus šviesos pralaidumo, optimalios šilumos izoliacijos ir didelio stabilumo reikalavimus. Šie vartų modeliai standartiškai komplektuojami su siaurais langeliais.
Aliuminio vartų technika. Aliuminio vartai yra itin aukštos kokybės. Geras šviesos pralaidumas formuoja stilingą dizainą: lengvi aliumininiai profiliai, didelio ploto įstiklinimas. Lengvi aliuminio vartai yra labai stabilūs ir atsparūs aplinkos veiksniams. Aliuminio vartai labai funkcionalūs ir ilgaamžiai. Ši vartų technika puikiai atrodys ir funkcionuos praėjus net keletui dešimtmečių.