pirma paskola be palukanu

Pirma paskola be palūkanų ne visiems išduodama

pirma paskola be palukanuDabar pirma paskola be palūkanų suteikiama naujiems klientams ir tai turėtų įsidėmėti kiekvienas asmuo, ketinantis kreiptis į kredito įstaigas dėl paskolos. Ne visose bendrovėse šiuo metu siūloma ši akcija, todėl nenorintys mokėti palūkanų turės šiek tiek pavargti kol ras tokią bendrovę, kuri nemokamai paskolintų bent jau mėnesio terminui. Tiesa, jeigu jūsų tikslas yra gauti trumpalaikę finansinę injekciją, tai dar nereiškia, kad jums ją gauti pavyks. Dabar viskas priklauso nuo kliento padėties. Asmenims, kurie negauna pajamų, dabar nėra galimybės skolintis iš greitųjų paskolų bendrovių – jos tokiems vartotojams pinigų neskolina dėl esamos tvarkos. Jeigu norite sėkmingai gauti paskolą, tai jums pirmiau reikėtų įsitikinti ar tikrai galėsite ją grąžinti.

Pirma paskola be palūkanų nesuteikiama visiems, kurie negauna pajamų.

Kredito bendrovės labiausiai atsižvelgia į besiskolinančių asmenų pajamas. Tas pats taikoma ir perkant lizingu. Jeigu asmuo kiekvieną mėnesį gauna tokią pajamų sumą, kuri nebūtų pakankama sekantį mėnesį sumokėti skolos ar įmokos, tai tokiam asmeniui kreditas negali būti išduodamas. Pirma paskola be palūkanų suteikiama tik tiems, kurie, anot mokumo vertinimo nuostatų, yra pajėgūs vykdyti naujus įsipareigojimus. Tas pajėgumas nustatomas vertinant kreditingumą. Pabrėžtina, kad asmenys, kurie nori pasiskolinti nemokamai, pirmiau turi rinktis tas bendroves, kurių klientais dar nei karto nebuvo.

Dabar paskolas nemokamai bendrovės išduoda tais atvejais, jeigu į jas kreipiasi nauji klientai. Tuo šia akcija ir siekiama gauti naujų klientų. Jeigu jums jau teko skolintis pinigų iš bendrovės, kuri siūlo pirmosios nemokamos paskolos akciją, tai o gero ja pasinaudoti negalėsite.

Pirma paskola be palūkanų suteikiama tik tiems, kurie nėra prasiskolinę.

Kredito istorijos patikrinimas yra neišvengiamas, tad jeigu joje kreditorius aptiks tokius įrašus, kurie parodys, jog jūs anksčiau nemokėjote įmokų, tai naujos paskolos jums neišduos jokia kredito bendrovė. Kreditingumo vertinimo metu kreditoriai atsižvelgia į asmens atsakingumą, todėl jie pinigų nenori skolinti tiems, kurie neturi atsakomybės jausmo. Negrąžintos skolos tik parodo, kad jūs nerimtai žiūrite į skolinimosi procedūras ir savo įsipareigojimus, todėl kreditoriai nenorės su jumis turėti reikalų.