Personalo atrankos paslaugos

Su darbuotojų paieškos poreikiu susiduriančios įmonės vis dažniau naudojasi personalo atrankos paslaugomis. Dažniausiai tai įtakoja noras patikėti darbuotojų paieškos rūpesčius tikriems profesionalams ir kuo greičiau sulaukti gerų rezultatų. Personalo atrankos paslaugas teikiančios įmonės paprastai ne tik organizuoja darbuotojų atrankas, bet ir teikia kitas su darbuotojų paieška susijusias paslaugas. Panagrinėkime, kokiais klausimais verta kreiptis į šias įmones.

  • Darbuotojų paieška ir atranka

Tai pagrindinė personalo atrankos paslaugas teikiančių įmonių veikla. Su darbuotojo ieškančiu darbdaviu įmonės atstovai aptaria reikalavimus būsimam darbuotojui, pageidaujamą patirtį ir kitus lūkesčius.  Tuomet personalo atrankos bendrovė atlieka reikiamo darbuotojo paiešką, vadovauja atrankos etapams ir užsakovui pateikia kelis tinkamiausius kandidatus.

  • Darbuotojų nuoma

Dažnai personalo atrankos įmonės teikia ir darbuotojų nuomos paslaugas. Šį variantą geriausia rinktis tada, kai darbuotojas reikalingas ne pastoviam, bet laikinam darbui. Pasinaudojus darbuotojų nuomos paslaugomis įmonės dažnai išsprendžia ir tokias nemalonias situacijas, kaip darbo jėgos trūkumas darbuotojų atostogų metu ir pan. Puikias rekomendacijas darbuotojų nuomos ir personalo atrankos srityje sukaupęs „Įdarbinimo paslaugų centras“, apie kurį informaciją rasite šiuo adresu: https://www.idarbinimocentras.lt/darbuotoju-nuoma/.

  • Užsienio darbuotojų paieška ir įdarbinimas

Personalo atrankos paslaugas teikiančios įmonės dažniausiai gali pasiūlyti ir darbuotojų iš užsienio šalių įdarbinimu. Šis procesas pradedamas darbuotojų paieška ir baigiamas dokumentų tvarkymu. Tad tai puikus sprendimas norintiems be jokių pastangų ir rūpesčių įdarbinti darbuotojus iš kitos šalies. Pastaruoju metu dažniausiai įdarbinami darbuotojai iš Ukrainos ir Baltarusijos. Tad tinkamas darbuotojas iš vienos iš šių šalių gali būti randamas itin greitai.

Esant nors vienam iš šių poreikių verta kreiptis į personalo atrankos paslaugas teikiančias įmonę. Taip ne tik be vargo galėsite įdarbinti kvalifikuotą darbuotoją, bet ir sulauksite su darbuotojų atrankomis susijusių patarimų bei rekomendacijų.