papildai lieknėjimui

Papildai lieknėjimui vyrams ir moterims

papildai lieknėjimui Kiekvieną dieną visame pasaulyje daugybei žmonių kyla klausimas – kaip sulieknėti. Visgi, nereikia painioti lieknėjimo su svorio metimu. Svorio metimo tikslas – atsikratyti nereikalingų kilogramų, tuo tarpu, lieknėjant deginami riebaliukai, tačiau svoris nebūtinai turi kristi. Priešingai, jis gali net ir padidėti, nes auga raumenys, kurie sveria daugiau už riebalus. Taigi, šį kartą pakalbėkime apie maito papildus skirtus lieknėjimui, kuriuos vartoja ir vyrai ir moterys.

L- karnitinas riebalų priešas numeris vienas

Papildai lieknėjimui siūlo labai platų asortimentą, tačiau visi, kurie bent kartą domėjosi šiais papildais yra girdėję tokius pavadinimus kaip aviečių ketonai, sinefrinas, l-karnitinas, CLA bei vaisių ir daržovių ekstraktai. Iš šio penketuko dažniausiai trenerių rekomenduojamas yra L-karnitinas.

L-karnitino papildai lieknėjimui yra bene pagrindinė priemonė kovoje su nepageidaujamais riebaliukais. Juos renkasi ir vyrai, ir moterys, ir profesionalūs sportininkai, kurie nori išryškinti raumenis ir atsikratyti ar sumažinti riebalinį sluoksnį. Įdomu tai, kad šis papildas yra visiškai natūralus, nesusintetintas iš mūsų pačių organizmuose vykstančių procesų. Tai ne dirbtinis maisto papildas, kuris priverčia garuoti riebalus, todėl jį galima naudoti ilgesnį laiko tarpą, nesijaudinant dėl šalutinio poveikio organizmui. L-karnitinas išsiskiria aktyviai judant bei dirbant fizinį darbą, spartina efektyvesnį medžiagų pasisavinimą ląstelių lygmenyje, taigi, veikia visą organizmą, o ne tam tikras sritis. Papildai lieknėjimui, kuriuose yra daug L-karnitino malšina alkio jausmą, todėl po sunkios treniruotės nesinorės „taranuoti“ šaldytuvo.

Tiesa, labai svarbu paminėti, kad dalis papildų lieknėjimui nėra rekomenduojami žmonėms, kurie turi didelį kraujo spaudimą, tačiau ši taisyklė negalioja L-karnitinui, jis nekelia kraujo spaudimo, priešingai – padeda išspręsti šią problemą.

Tiesa, reiktų suvokti, kad papildai lieknėjimui savaime jokių stebuklų nedaro. Jei žmogus nekeičia savo gyvenimo būdo, sporto salę aplenkia kilometro spinduliu ir savaitgalio popietę mieliau praleidžia ant sofos, užuot išėjęs į parką pasivaikščioti, jokie papildai nepadės.

Norint pasiekti maksimalių rezultatų reikia nepamiršti, kad nėra jokių stebuklingų lieknėjimo formulių, išskyrus vieną: subalansuota mityba + fizinis krūvis + reguliariai naudojami papildai lieknėjimui= dailus ir sveikas kūnas.