Lūpų putlinimo procedūra

Lūpų putlinimas – tai viena iš žaibiškai išpopuliarėjusių procedūrų per gana trumpą laiką. Šiandien lūpų putlinimo būdų yra daugybė, pradedant kosmetikos produktais ir baigiant chirurgine intervencija.

Gali atrodyti, kad lūpų putlinimui skiriamas pernelyg didelis dėmesys, kad nenatūralu ir negražu. Tačiau šiuo metu procedūros gali būti atliekamos labai subtiliai ir natūraliai. Ne vienai moteriai jos padėjo atstatyti harmoniją ir simetriją veide. Ypatingai pasiteisina tais atvejais, kai yra randas arba viena lūpa ženkliai storesnė už kitą. Taip pat lūpų putlinimas suteikia daugiau pasitikėjimo toms moterims, kurios turi išskirtinai siauras lyg siūlas lūpas. Arba toms, kurios dėl daugkartinės pūslelinės yra netekusios natūralaus lūpų kontūro.

Vis tik pati efektyviausia ir ilgiausiai išliekanti lūpų putlinimo procedūra yra chirurginiu būdu įvedant implantus. Šios procedūros metu atliekami minimalūs pjūviai vidinėje lūpos pusėje, per kuriuos patalpinami implantai. Nepaisant šios procedūros ilgalaikio išliekamumo, ji turi ir tam tikrų trūkumų. Vienas iš jų – tai, kad implantai gali pasislinkti, taip pat atsiranda tikimybė uždegiminėms ar atmetimo reakcijoms.

Tačiau galimi ir kiti būdai, atliekami injekcijų pagalba, kurios gali būti specialūs užpildai arba savi riebalai. Grožio procedūros, kai kūno ar veido tobulinimui naudojami savi riebalai – ne vien tik lūpų putlinimas. Tokio tipo procedūra yra saugi ir sukelianti mažiausiai arba visai nesukelianti jokių reakcijų, kadangi dalyvauja natūralus nuosavo organizmo produktas – riebalai. Prieš procedūrą nusiurbiamas nedidelis jų kiekis nuo šlaunų, pilvo ar klubų, apdorojami specialiomis technologijomis ir vėliau suleidžiami į lūpas.

Dar vienas, pats populiariausias šiandien lūpų putlinimo būdas – tai injekcijos specialiais užpildais. Procedūra atliekama gan greitai ir paprastai, tačiau labai svarbu tinkamai pasirinkti specialistą, nes neturint patirties galima padauginti užpildo.