Kokias nagų lakavimo priemones galima nusipirkti internetu?

Nagų lakavimo priemonės internetu yra plačiai išdėstytos elektroninėje erdvėje, o nusipirkti galima pradedant nuo lakų nagams, pagalbinių priemonių manikiūrams, LED šviestuvų, nagų dailės priemonių, ilgalaikių gelinių lakų, lempų nagų priauginimui ir lakavimui, priemonių komplektų, kietujų gelių nagų priauginimui. Nagų laką galima pasirinkti įprastą arba gelinį nagų laką, juo dėka nagai išliks ilgą laiką gražūs. Jūsų pateiktas užsakymas pristatomas nurodytų adresu su kurjeriu arba į terminalus bei paštomatus.

Įrankiai manikikiūrui

Nekokybiški manikiūro įrankiai žaloja nagus ir jų odeles, todėl patariama saugoti savo nagus ir rinktis patikimus manikiūro įrankius. Nerasim nei vieno grožio salono, kuris neturėtų UV lempų ir kitų elektrinių prietaisų. Elektriniai prietaisai palengvina profesionalių vizaziščių darbą ir kiekvienai moteriai suteikia ilgalaikį grožio rezultatą. Jeigu abejojate kokį prietaisą išsirinkti, klauskite pas parduotuvės specialistus, jie atsakys į jūsų klausimus ir padės priimti tinkamiausią sprendimą.

UV arba LED lempos nagams

Svarbu pradedant lakuoti nagus geliniais lakais, pasirinkti aukštos kokybės UV arba LED lempas. UV lempos nagams yra mažesnės kainos, negu LED lempos ir tinka visų tipų geliniams lakams, tačiau ilgas lako stingimo laikas, kuris prailgina pačią nagų lakavimo eigą. LED lempos nagams tampa vis populiaresnės, dėl ypač greito gelinio lako stingimo, pasižymi dėl lempučių ilgaamžiškumo, kurios beveik niekada neperdega. LED lempos tinka tik LED geliniams lakams, jos kaina didesnė negu UV lempų. DUAL LED lempos nagams naudoja dvigubo šviesos srauto technologiją, todėl šios lempos stingdo visų tipų gelinius lakus, jų kaina yra šiek tiek aukštesnė. Moterims manikiūras, tai terapija po sunkių dienos darbų.