kreditai visa para

Kodėl kreditai visą parą nebus teikiami

kreditai visa paraKai į Lietuvos paskolų ir kreditų rinką prieš beveik dešimtmetį įsiveržė greitieji ir sms kreditai visa para, tai buvo tikra revoliucija lietuviškoje įsiskolinimo padangėje. Iki tol žmonės patirdavo labai daug sunkumų, norėdami pasiskolinti. Tačiau tapusi kur kas liberalesnė skolinimosi rinka viską pakeitė. Taip pat ir kreditai visa para tapo tuo dalyku, kuris labai palengvino žmonėms skolinimosi procesus. Tačiau neseniai paaiškėjo, kad įvairūs naujai priimti reglamentai šiek tiek apribojo greitųjų kreditų rinką.

Revoliucija skolinimosi rinkoje

Tad kas apskritai pasikeitė, kai atsirado trumpųjų kreditų paslauga? Jeigu anksčiau žmonės, norėdami gauti paskolą, būtinai turėjo eiti į banką ir ten tvarkytis savo duomenis, tai dabar šis jungas nuo jų pečių nukritęs. Kadangi šie kreditai visa para būdavo teikiami būtent internetu, tai labai taupydavo žmonėms laiką. Jiems niekur nereikėdavo eiti iš namų, ir jie galėdavo tiesiog viską internetu susitvarkyti. Tokia ta greitųjų kreditų magija. Žinoma, jie tikrai nebūdavo suteikiami aklai bet kuriam žmogui, atėjusiam ir paprašiusiam pinigų. Čia daugiau kaip ir bet kur kitur galiojo įstatymų. Tad ir sms kreditas visa para būdavo teikiamas tik pasirašius elektroniniu būdu įgaliojimus rinkti duomenis ir sužinoti informaciją. Šia puikia paslauga ėmė naudotis visi, kam tik pavykdavo. Jeigu kažkam pritrūkdavo pinigų ir jeigu jie atitikdavo formalius reikalavimus, tada tokia pagalba būdavo tikrai gera. Nereikėdavo niekur eiti, su paskolos skaičiuokle iškart būdavo galima numatyti, kiek reikės mokėti už kreditą, viskas būdavo labai tikslu ir sąžininga. Žmonės patys pasirašydavo tokias sutartis, kokias būdavo įsipareigoję mokėti. Tačiau prieš keletą mėnesių viskas apsisuko. Vienas iš nutarimų buvo tas, kad visą parą greitieji kreditai daugiau teikiami nebus. Nors pačių kredito teikėjų žmogiškieji resursai leistų dirbti ir naktį, tačiau siekiant apsaugoti vartotojus, jiems ši paslauga naktimis teikti bus uždrausta.

Greiti kreditai visa para teikiami daugiau nebus

Kodėl buvo priimtos nuostatos, kodėl buvo nuspręsta būtent taip? Žinoma, dėl to, kad būtų kažkas apsaugota nuo nesusipratimų. Šiuo atveju – žmonės, kurie galbūt gali priimti ir desperatišką sprendimą. Taigi, greitieji kreditai buvo padaryti nebe taip lengvai prieinamais. Ko gero, tiems, kas priėmė tokią pataisą, reikėjo pasitarti ir su kokiais nors psichologais ar psichinės sveikatos specialistais, kad suvoktų, kaip dirba žmogaus smegenys ir nuspręstų, jog naktinis pasiūlymas skolintis gali būti pražūtingas. Iš tiesų, tai susiję ir su sukčiais, kurie naudodamiesi tamsos keliama baime skambina vyresniems žmonėms naktimis ir juos terorizuoja. Tai seniau buvo labai populiarus sukčiavimo būdas, dabar jis toks jau nėra, nes gal dauguma žmonių supranta, kad tai yra sukčiavimas. Tačiau visgi apsaugos priemonės nepakenks niekada. Štai dėl ko kaip viena iš priemonių panaudotas draudimas teikti greituosius kreditus naktį. O kas, jeigu žmogus, kuris internetu skolinasi, tai daro iš desperatiškos baimės, kurią jam ką tik sukėlė sukčius skambintojas? Siekiant apsaugoti žmones nuo galimų neapgalvotų sprendimų, būtent dėl to ir priimta nuostata, kad skolintis naktį nereikėtų. Be to, ir asmeninės bėdos naktimis yra didesnės. Gulite lovoje, mąstote apie problemas, negalite užmigti, norisi tiesiog kuo greičiau kažko imtis. Tada sugalvojate, kad problemas išspręs greitas kreditas internetu ir pasiimate paskolą. Kitą dieną gal gailitės, nes naktį ne būtinai geriausios išeitys paaiškėja. O juk finansinė atsakomybė yra didelis dalykas.