Kiek dėžių man reikės persikraustymui?

Ar planuojate persikraustyti? Vienas iš pirmųjų klausimų, į kuriuos turėsite atsakyti, yra kiek dėžių jums reikės. Akivaizdu, kad jums reikalingų dėžių skaičius priklauso nuo jūsų namų dydžio ir nuo to, kiek daiktų turite perkelti. Tačiau nesijaudinkite, mes jums padėsime. Šiame vadove sužinosite, kaip apskaičiuoti, kiek dėžių jums reikės persikraustymui. 

Kokio dydžio dėžės yra tinkamiausios perkraustymui?

Kai planuojate persikraustymą, vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti, yra tai, kokio dydžio dėžių jums reikės. Juk nenorite, kad jūsų daiktai laisvai lakstytų sunkvežimio gale, bet taip pat nenorite, kad jums tektų nešti sunkias dėžes, kurios yra per didelės, kad galėtumėte jas patogiai nešti. Taigi, kokio dydžio dėžės geriausiai tinka perkraustymui?

Paprastai mažos dėžės geriausiai tinka lengviems daiktams, tokiems kaip drabužiai ir patalynė, o didesnės – sunkesniems daiktams, tokiems kaip knygos ir indai. Tačiau reikia atsižvelgti ir į keletą kitų veiksnių. Jei pakuojate trapius daiktus, norėsite įsitikinti, kad jie saugiai supakuoti į mažesnes dėžes, kad gabenant nebūtų pažeisti. Jei reikia supakuoti daug smulkių daiktų, naudoti vidutines arba dideles dėžes gali būti veiksmingiau, nes iš viso nereikės pakuoti tiek daug dėžių.

Galiausiai geriausias būdas išsiaiškinti, kokio dydžio dėžės jums reikalingos, – pradėti pakuoti iš anksto ir pažiūrėti, kaip viskas telpa.

Kiek dėžių man reikės persikraustymui?

Pradėkite nuo to, kad inventorizuosite viską, ką reikia supakuoti. Sudarykite visų baldų, prietaisų ir kitų didelių daiktų sąrašą. Mažesnius daiktus pabandykite sugrupuoti pagal kategorijas (drabužiai, indai ir pan.). Kai turėsite sąrašą, galėsite pradėti skaičiuoti, kiek dėžių jums reikės. Gera taisyklė – į kiekvieną vidutinio dydžio dėžę turėtų tilpti apie 30 kg drabužių ar kitų lengvų daiktų. Sunkesniems daiktams, pavyzdžiui, knygoms, tikriausiai norėsite naudoti didesnes dėžes, į kurias tilptų iki 50 kg. Tačiau galiausiai geriausia būti atsargesniems ir turėti keletą papildomų dėžių, kad būtų galima jas panaudoti. Šiek tiek suplanavę, galite išvengti rūpesčių dėl per mažo ar per didelio dėžių kiekio.

Kiek laiko užtrunka supakuoti visus daiktus esančius namuose?

Atsakymas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant jūsų namų dydį, turimų daiktų skaičių ir jūsų organizuotumą. Tačiau apskritai daugumai žmonių viską supakuoti užtrunka kelias savaites. Jei kraustotės į kitą šalį arba turite didelį namą, tai gali užtrukti dar ilgiau.

Geriausias būdas pradėti pakuoti daiktus anksti ir neskubėti. Pradėkite nuo daiktų, kurių dažnai nenaudojate, ir pakuokite po vieną kambarį. Būtinai paženklinkite visas dėžes, kad atvykę į naujus namus žinotumėte, kur kas yra. Taip pat nepamirškite atskirai supakuoti keleto būtiniausių daiktų, kad prireikus galėtumėte juos lengvai rasti. Šiek tiek planavimo ir kantrybės, namų pakavimas neturi būti bauginanti užduotis.

Nesvarbu, ar planuojate vietinį, ar tolimą persikraustymą, norint sėkmingai ir be streso persikraustyti, labai svarbu tiksliai apskaičiuoti, kiek dėžių reikia. Atlikę paprastus šiame vadove nurodytus veiksmus, galite būti tikri, kad turėsite pakankamai dėžių – ir ne per daug! – būsimam persikraustymui. O jei vis dar susiduriate su sunkumais apskaičiuodami reikiamą dėžių skaičių, nepamirškite, kad mūsų profesionalių perkraustytojų komanda visada pasiruošusi padėti.