Kūno šveitiklis

Keli naudingi patarimai kūno šveitimui

Reguliarus kūno šveitimas pasižymi begale privalumų ir tai yra neatsiejama kiekvienos labai atsakingos ir efektyvios grožio priežiūros dalis. Kūno šveitiklis pašalina negyvas odos ląsteles, todėl oda tampa minkštesnė, jaunesnė ir sveikesnė. Tačiau tai yra labai atsakinga procedūra, kurią reikia atlikti kaip įmanoma švelniau ir nepersistengiant. Nemaža dalis moterų nežino, kaip tai daryti tinkamai, todėl neilgai trukus susiduria su didelėmis problemomis. Tiesą sakant, kūno odą patariama šveisti vieną ar du kartus per savaitę.

Įsigykite tinkamus kūno šveitimui skirtus produktus

Šiandien galime rinktis iš tūkstančių skirtingų kūno šveitiklių. Grožio priežiūrai skirtų produktų rinka yra tiesiog perpildyta. Nors tokia didelė pasiūla sukuria puikias galimybes pasirinkti būtent tai, kas mums tiktų geriausiai, lygiai taip pat galima susidurti su dideliu galvos skausmu, nežinant kuris kūno šveitiklis yra tinkamiausias. Dėl šios priežasties visuomet verta rinktis tik natūralius produktus ir pasitarti su šios srities specialistais.

Kūno šveitiklį naudokite tik ant drėgnos odos

Niekuomet įsigyto kūno šveitiklio netepkite ant sausos odos. Tai gali labai greitai ją pažeisti. Tuo tarpu, jei pasirūpinsite, kad jūsų oda būtų tinkamai sudrėkinta, kūno šveitiklis savo darbą atliks kur kas geriau. Įprastai kūno šveitiklį moterys linkusios naudoti esant duše – tai yra paprasčiau ir greičiau.

Šveitiklį tepkite sukamaisiais judesiais

Pradėkite kūno šveitiklį tepti mažais sukamaisiais judesiais, tokiu būdu užtikrinant, kad juo bus padengta visa oda. Tokiu būdu tepamas kūno šveitiklis bus lyg atpalaiduojanti masažo procedūra, labai puikiai veikianti mūsų veidą ir kūną. Pradėkite nuo veido ir judėkite žemyn visu kūnu, nepraleidžiant nugaros, alkūnių ir kelių. Platesnėms kūno vietoms galite pasitelkti didesnio skersmens sukamuosius judesius.

Naudokite papildomas odos priežiūros priemones

Kai baigsite kūno šveitimo procedūrą, būtinai visą odą ištepkite tam skirtais grožio priežiūros produktais. Veido ir kaklo odą tepkite geriausiai jūsų odos tipą atitinkančiu kremu, o kūno kremą naudokite rankoms, kojoms ir visam likusiam kūnui. Būtinai šią procedūrą atlikite po odos šveitimo – tai tinkamai ją sudrėkins, padarys minkštesne ir sveikesne.