
Kiekviena įmonė nori kuo efektyviau valdyti savo personalą. Idėja yra pasiūlyti daugiausiai ir geriausių produktų ir paslaugų už mažiausią kainą. Viena klaidų, kurias paprastai daro įmonių vadovai, yra supainioti kokybę su kiekybe.
Nesvarbu, ar jūs susidūrėte su užduotimi pagerinti bendrą įmonės efektyvumą, ar tiesiog norite sužinoti, kur galėtumėte patobulėti, šie patarimai tikrai padės. Čia yra keletas būdų, kaip supaprastinti bet kurios įmonės efektyvumą ir pagerinti kokybę.
1. Sukurkite produktyvumą skatinančią aplinką
Mes praleidžiame daug laiko darbe, todėl verta užtikrinti, kad erdvė, kurioje dirbame, būtų išdėstyta taip, kad paskatintų maksimalų efektyvumą. Pagalvokite apie savo darbuotojus ir jų atliekamo darbo tipą, tada pažiūrėkite į jų darbo sritį ir apsvarstykite visas tobulintinas sritis.
2. Skatinkite atviro bendravimo kultūrą
Skatinkite bendravimą, bendradarbiavimą ir grįžtamąjį ryšį tarp padalinių, taip pat tarp vadovybės ir darbuotojų. Tai pagyvins idėjų srautą, todėl komanda taps produktyvesnė.
3. Įdiekite išmaniuosius mobiliuosius įrenginius
Išmanieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai ir kiti išmanieji įrenginiai yra išskirtinai efektyvus žingsnis didinant produktyvumą. Aprūpinkite darbuotojus išmaniaisiais telefonais, kad jie galėtų palaikyti ryšį su biuru telefonu ir el. paštu, Planšetiniai kompiuteriai suteikia jiems galimybę kurti ir dirbti keliaujant.
4. Priimkite grįžtamąjį ryšį
Jūsų darbuotojai turi nuomonę. Skatinkite visą įmonę priimti teigiamą ir neigiamą grįžtamąjį ryšį, sukurdami jiems išeitį. Sudarykite galimybę darbuotojams bendrauti ir teikti pasiūlymus apie įmonę.
Startuolių įmonėms ir mažoms įmonėms asmeniškesnis ir prieinamesnis požiūris yra rengti savaitinius ar mėnesinius susitikimus idėjoms pasidalinti. Taip pat galite naudoti skelbimų lentą centrinėje biuro dalyje kaip vietą idėjoms dalytis.
5, Išanalizuokite darbuotojų procesus
Apklauskite dabartinius savo darbuotojus ir įvertinkite jų bendrą efektyvumą. Paprašykite, kad tiesioginiai vadovai praleistų maždaug po valandą kiekvieno skyriaus, kad nustatytų, kaip kiekviena komanda atlieka atskiras užduotis. Tada palyginkite užrašus ir aptarkite, ar yra greitesnis ir efektyvesnis būdas dirbti. Galbūt yra reikalingos verslo konsultacijos.
Bendradarbiaujant visiems skyriams, atliekama daugiau darbų. Papildoma premija yra motyvuojanti paskata, dalyvauti modifikuojant procedūras.
6. Nustatykite pasiekiamus tikslus
Nustatykite bendruosius, plačius tikslus visai įmonei, o tada kartu su padalinių vadovais nuspręskite, kuriuos tikslus turite kelti kiekvienam skyriui ir galiausiai kiekvienam darbuotojui.
Tokiu būdu nustatant realius, apčiuopiamus tikslus, atsiras labai reikalinga motyvacija.
Įmonės efektyvumo didinimo užduotis tikrai gali būti nelengva. Neišsigąskite, verčiau apsvarstykite galimybę paversti savo įmonę tokia, kurioje norėtų dirbti visi, ir tuo pačiu padaryti ją efektyvesnę.