virtuve

Kaip išsirinkti tinkamus virtuvės baldus?

Virtuvė – tikriausiai svarbiausias namo kambarys. Kai gaminame, visi norime, kad virtuvėje viešpatautų tvarka ir įrankiai būtų po ranka. Jei pasirinksime gerus baldus ir suplanuosime patogią virtuvę, gaminimas bus vienas malonumas, nes visada žinosime savo virtuvę ir jos išdėstymą. Tačiau kai baldų pasirinkimas yra toks didelis, kaip ir pagal ką reikia rinktis virtuvės baldus, kad pasistatyti jaukią virtuvę?

Ieškant virtuvės baldų reikia žinoti, kad nors stilius yra labi svarbus, virtuvėje labiausiai reikia patogumo. Prieš išsirenkant baldus apžiūrėkite ir suskaičiuokite savo turimus įrankius, maistą ir išsirinkite, kur šie daiktai bus labiausiai prieinami ir kur bus patogiausia juos laikyti. Spintelės, lentynos ir stalčiai turi būti erdvūs ir lengvai pasiekiami. Prastas durelių pasirinkimas gali sujaukti virtuvės tvarką. Į šoną atsidarančios durelės gali trukdyti pasiekti kitus daiktus. Labai geras šios problemos sprendimas yra vertikalios durys. Jos padės sutaupyti labai daug vietos ir nesidaužys į kitus paviršius, todėl visi jūsų daiktai bus lengvai pasiekiami. Turint pakankamai lėšų, užsisakyti specialiai suprojektuotus baldus yra geriausias pasirinkimas. Užsakyti baldai sutaps su tuo, ko jus norite savo virtuvėje, o salone retai rasite tai, ko jums labiausiai reikia.

Labai svarbu yra gerai išplanuoti savo virtuvę. Plano nusibraižymas gali atrodyti kaip nemalonus procesas, tačiau jis yra labai reikalingas ir pravartus. Tik taip galėsite pamatyti turimos erdvės trūkumus ir privalumus, įvertinti turimą erdvę ir pradėti galvoti apie norimus baldus. Jeigu jus atnaujinate savo senąją virtuvę, planavimas gali užtrukti daug trumpiau. Prieš perkant naujus baldus, atidžiai išmatuokite ir suplanuokite savo virtuvę. Svarbiausia plano dalis yra padaryti, kad buitine technika, kaip plautuvė, šaldytuvas būtų visad po ranka, todėl lengvai prieinama. Erdvioje patalpoje patariame statyti baldus L raidės forma ir suskirstyti savo virtuvę į zonas. Taip galėsite išdėstyti virtuvę pagal savo pageidavimus ir ramiai paskirstyti baldus. Tokioje virtuvėje maistas bus pagamintas greitai ir nepriekaištingai, o reikalingi produktai visada bus po ranka.