Ką privalote žinoti apie reituosius kreditus?

Tiek Lietuvoje, tiek ir kitose Pabaltijo šalyse greitieji kreditai internetu išduodami tiesiog įspūdingais mastais. Jų potencialių klientų imtis tikrai stebinanti. Šio tipo paskolas skolinasi tiek ir minimalias pajamas gaunantys gyventojai, tiek ir gana solidžių profesijų atstovai. Amžiaus rėžiai čia taip pat labai platūs. Tačiau dėl ko jie jau tokie populiarūs? Viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, kad šias paskolas nėra sudėtinga gauti. Greitieji vartojimo kreditai yra išduodami jau ir internetu. Mūsų nuomone, tai yra ne tik labai patogu, bet ir greita. O šias dvi savybes dauguma dabartinių lietuvių tiesiog dievina.

Norintiems gauti kreditą tereikia užpildyti tam skirtą paraišką internetu, o jau su jumis kreditų vadybininkas per keletą dienų susisieks, kad patikslintų visus duomenis. Įdomu tai, kad paskolų teikimo procesai yra be galo supaprastinti, kad įprastam klientui netektų ilgai laukti ir viltis. Būtent dėl to paskolos bedarbiams puikiai gelbsti visus, patekusius į tam tikrus finansinius nemalonumus.

Viskas skamba labai puikiai, bet dabar pakalbėkime apie tuos esminius aspektus, apie kuriuos kredito bendrovės ir privatūs kreditoriai kalba nenoriai. Nors greitieji kreditai internetu išduodami gana nesunkiai, o ir jų laukti reikia gana trumpai, bet šio tipo paskolų palūkanos – labai didelės. Vis dėlto, jeigu pradedame lyginti vartojimo kreditus, kuriuos suteikia bankai ar kredito unijos, skirtumas tampa dar akivaizdesnis. Aišku, nereikia nieko norėti – potencialūs šių paskolų gavėjai yra asmenys, kuriems svarbiausias tikslas šiuo metu yra tiesiog gauti papildomų pinigų. Būtent šioje vietoje greituosius vartojimo kreditus teikiančios bendrovės ir sugeba uždirbti nemenką pelno maržą.

Atrodytų, viską kaip ir aptarėme, bet, mūsų nuomone, yra dar vienas svarbus dalykas, kurio nevalia pamiršti. Lengva nepastebėti, kad nesunkiai gauti ar paskolinti pinigai yra linkę nepaprastai greitai palikti mūsų piniginę ar banko sąskaitą. Todėl visiems besiskolinantiems ar planuojantiems tą daryti, rekomenduojame labai gerai apmąstyti ir įvertinti savo finansines galimybes. Turite suprasti, kad turite palaikyti tinkamą kredito istoriją, priešingu atveju, ateityje labai sunkiai galėsite gauti norimą paskolą ar lizingą.