steigimas

Įmonės registravimo paslaugos: patikėkite tai profesionalams

Įmonės steigimas yra toks procesas, kuriam reikia ir specifinių žinių, ir daug laiko. Ką jau kalbėti apie emocinę sveikatą, kurios išties daug prireikia, kai susiduriama su nepažįstamais ir klaidžiais juridinių reikalų labirintais. Be to, praktikos ir žinių neturėjimas, kaip taisyklė, visuomet kelia abejones savo veiksmų teisingumu. Kad to išvengtumėte, patikėkite savo verslo kūrimo pradžią specializuotai kompanijai, kurios darbo kasdienybėje įmonės registravimo paslaugos – įprasta užduotis.

Jeigu galutinai nusprendėte savo verslo pradžios darbus patikėsite profesionaliems specialistams, ieškokite įmonės, kuri ne tik konsultuoja įmonės steigimo klausimais, bet ir puikiai žino galiojančius ir įmonių steigimą bei veiklą reglamentuojančius teisės aktus. Taip pat, šie specialistai padės parengti reikiamus dokumentus ir juos pristatyti reikiamoms institucijoms. Patikėkite, šis procesas gana sudėtingas ir klaidus. Tuo tarpu, su savo darbą išmanančių specialistų pagalba ateityje savo įmonės steigimą atminsite kaip sklandų ir trumpą procesą.

Visgi, prieš steigiant ir registruojant įmonę, ir patiems derėtų žinoti šio proceso etapus ir kai kuriuos gana svarbius niuansus. Mes pateiksime pagrindinius aspektus, kuriuos reikia įgyvendinti, kol idėja taps realiai egzistuojančiu juridiniu subjektu:

  • Įmonės statuso nustatymas. Tai gali būti:UAB (uždaroji akcinė bendrovė), AB (akcinė bendrovė), MB (mažoji bendrija), IĮ (individuali įmonė), VŠĮ (viešoji įmonė).
  • Įmonės pavadinimas. Sugalvokite unikalų ir išskirtinį pavadinimą, kuris pukiai reprezentuos jūsų verslą. Beje, verta žinoti, jog kuriant naują pavadinimą, būtina patikrinti Juridinių asmenų (JAR) arba Prekių ženklų registre, ar toks pavadinimas jau neegzistuoja.
  • Įmonės steigimo dokumentų parengimas. Šis etapas yra pats sudėtingiausias, todėl pasirinktų specialistų kvalifikacija ir praktika – labai svarbūs dalykai, renkantis įmonės steigimo pagalbininkus.
  • Įstatinio kapitalo suformavimas. Įstatinis kapitalas – tai būsimos įmonės savininko ar akcininkų į įmonę investuotas turtas. Steigiant bendrovę yra išleidžiamos akcijos, o už jas sumokėdami akcininkai suformuoja bendrovės ar kitokio statuso įmonės įstatinį kapitalą. Šis kapitalas tampa įmonės turtu, kuris ateityje bus naudojamas veiklai plėtoti.
  • Įmonės registracijos adreso patvirtinimas.
  • Galiausiai – įmonės registravimas. Šiame etape būtinas notaro patvirtinimas. Kai notaras patvirtins dokumentų tikrumą ir parašys prašymą, sekančiu žingsniu taps registracija Juridinių asmenų registre.

Išvardijome tik pačius svarbiausius įmonės steigimo etapus. Be abejonės, kiekvienas etapas atskirai turi savus niuansus ir specifinius reikalavimus. Tad, jeigu trokštate, jog verslo kūrimo pradžia netaptų varginančiu ir motyvaciją atimančiu procesu, kreipkitės į įmones steigiančią kompaniją, kuri ne tik turi reikiamos patirties, bet ir seka visas šios srities naujoves ir puikiai išmano naujausius pasikeitimus.