dantu implantacijos kainos

Dantų implantacijos kaina lemia ne vienas faktorius

dantu implantacijos kainosSu dantimis turite daug problemų? Tiksliau – neturite vieno ar kelių dantų ir nežinote kaip ir už kiek tokią problemą būtų galima išspręsti? Dantų implantacijos kainos nustatomos tik po to, kai pacientas yra apžiūrimas gydytojo – odontologo. Implantacija, aišku, nėra pigi paslauga, tačiau toli gražu ji visiems nekainuoja tiek pat. Visada reikia įvertinti paciento situaciją, ne vieni žmonės turi daug, o kiti – mažiau problemų. Tai reiškia, kad norint sužinoti tikslią implantacijos kainą, pirmiausia bus atliekama bendra apžiūra ir nustatoma kokios procedūros bus reikalingos.

Atliekant apžiūrą, bus nustatoma ar visi dantys yra sveiki. Matote, implantacija atliekama tik tuomet, kai prieš tai pašalinamos visos kitos problemos. Pavyzdžiui, jeigu turite dantų, kuriuose yra skylių, vadinasi pirmiau reikės tas skylute sutaisyti. Tai, aišku, kainuos papildomai. Kai visi dantys bus sutvarkyti, tada bus galima kalbėti apie implantavimą.

Dantų implantavimo kainos priklauso nuo pačių implantų, specialistų ir reikiamų implantų kiekio. Matote, kuo daugiau netekusių dantų turėsite, tuo daugiau implantų jums reikės. Aišku, specialistai galės pasiūlyti ir kitokius variantus, kurie galbūt bus daug pigesni nei patys implantai. Pavyzdžiui, jeigu turite visą eilę netekusių dantų, vadinasi specialistas galės pasiūlyti dėti tiltelį vietoje implantų. Ką tai reiškia? Tai reiškia, kad būtų dedami du sraigtai ir ant jų montuojama vadinamasis tiltelis. Tai yra dantų eilė, tačiau viskas dedama iš karto. Implantavimo atveju, kiekvienas dantis dedamas atskirai. Tiltelis yra karūnėlių visuma, kuri uždedama iš karto, o ne atskirai.

Kaip bebūtų, ar bus dedami implantai ar vis dėlto tiltelis, viską pasakys pats specialistas. Jis atsižvelgs ir į jūsų turimą pinigų sumą. Jeigu jūsų piniginė per daug plona ir sau daug negalite leisti, tuomet specialistas ieškos geriausios varianto.

Paminėti verta ir tai, kad ne visi specialistai atlieka tam tikra paslaugas. Čia labiau apžvelgti reikėtų klinikų paslaugas. Matote, vienos yra didesnės, o kitos – daug mažesnės. Pastarosiose neretai teikiamos tik pagrindinės dantų gydymo paslaugos, o kitose galite būti atliekamos net ir sudėtingos žandikaulių operacijos.