Barzdaskutes

5 priežastys paimti barzdaskutę į rankas

Nemažai vyrų, turi susidurti su barzdos skutimu, kiekvieną dieną. Tačiau vis daugiau ir daugiau vyrų nusprendžia užsiauginti trumpesnę ar ilgesnę barzdą. Nors barzdų bumas ir yra nemažas, mes norime priminti kelias priežastis, kodėl vyrams verta paimti į rankas barzdaskutes.

  1. Vasara

Tai yra sezonas, kai didžioji dauguma barzdočių pagalvoja apie veido išlaisvinimą nuo barzdos plaukų ar bent jau apie nemažą barzdos patrumpinimą. Taip yra dėl natūralių priežasčių – karštą vasaros dieną barzdočius jaučiasi taip, lyg veidą būtų užsidengęs skraiste, o tai tik priverčia veidą žymiai labiau sukaisti ir prakaituoti.

  1. Rūpinimasis barzda

Vyrai besiskutantys kiekvieną rytą dažniausiai galvoja, kad barzdočių gyvenimas yra nuostabus. Jiems nereikia gaišti laiko barzdos skutimui, o tai yra tikra palaima rytais, kai norisi keliomis minutėmis ilgiau pamiegoti. Tačiau rimtas barzdočius žino, kad išpuoselėtai barzdai reikia skirti tikrai nemažiau laiko ir kartais pasiilgsta tų rytų, kai su skutimasis su barzdaskute užima vos penkias minutes.

  1. Kaina

Kaip jau minėjome ankstesniame punkte. Rūpintis barzda reikia laiko, tačiau tai nėra vienintelis dalykas, kurio reikia gražios barzdos palaikymui. Norėdami turėti išties įspūdingą barzdą, turėsite naudoti aliejukus, barzdos prausiklius, specialias šukas ir kitas priemones, o visi šiek produktai kainuoja pakankamai daug.

  1. Savo tikslų pasiekimas

Kai, kurie žmonės barzdas užsiaugina tiesiog norėdami sužinoti kaip atrodo su barzda, norėdami pakeisti įvaizdį ar dėl įvairiausių kitų priežasčių. Tačiau įgyvendinus savo tikslus, norisi grįžti prie senosios išvaizdos ir tuomet tenka pasidarbuoti barzdaskute.

  1. Nepateisinti lūkesčiai

Visi vyrai yra skirtingi ir daliai iš mūsų motina gamta tiesiog nedavė to, ką suteikė kitiems. Yra vyrų, kuriems vešli barzda želia jau nuo paauglystės, tačiau yra ir tokių, kurie sulaukę keturiasdešimties vis dar turi vos kelis šviesius plaukelius ant savo smakro. Tokiu atveju, net ir auginant barzdą kelis mėnesius, ji tiesiog neatrodys taip kaip jūs norite.

Priežasčių, kodėl yra verta nusiskusti barzdą yra tikrai daugiau, tačiau atminkite, kad barzdaskutė gali būti naudojama ne vien barzdos skutimui, bet ir jos puoselėjimui, tai tik jūsų apsisprendimo reikalas.