UAB Satransa

Vykstant į Daniją svarbiausia saugumas

UAB SatransaKelionės iš Lietuvos į Daniją gal ir nėra tokios populiarios kaip, pavyzdžiui, į Didžiąją Britaniją. Tačiau maršruto poreikis vis tiek didelis. Besiruošiantieji apsilankyti Danijoje domisi įvairiais dalykais. Aktualu patogumas, važiavimo trukmė ir kiti aspektai, o svarbiausia – saugumas.

Saugumas bene labiausiai siejamas su atsakingumu. Tai patvirtina ir vežimo paslaugas teikianti įmonė UAB Satransa. Kad kelionė būtų sklandi, reikalingas nemažas paslaugos teikėjų indėlis. Verslo modelis privalo būti orientuotas į saugumą. Kaip tai užtikrinti?

UAB Satransa patvirtina, kad vežėjų paslaugos – daugybės darbų visuma. Nepakanka pasamdyti vairuotojo, nes be transporto priemonės Danijon nenuvyksi. Nepakanka įsigyti bet kokio autobusiuko, kuris veikiau būtų rimtas pretendentas konkurse „turintis daugiausia rūdžių“. Nepakanka tiesiog pasiskelbti, kad vykdomi reisai į konkrečią šalį. Pirmiausia reikalingas personalas, kuris išmano savo darbą. Taip pat labai reikšminga yra įranga (šiuo atveju didelis vaidmuo tenka transporto priemonėms).

Iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog pakanka, kad įmonėje būtų susikoncentruojama į teikiamą paslaugą. Tačiau situacija kiek kitokia. Juk niekas nesužinos, kad teikiamos vežimo paslaugos, jeigu niekur nepasirodys jokia informacija. Kitas dalykas – pokalbiai. Ar pavyks ką nors suderėti su potencialiais klientais neturint komunikacijos įgūdžių? Visa tai liudija, kad įmonės, vežančios keleivius į Daniją, turi būti „pasikausčiusios“. Būtent dėl to ir UAB Satransa sulaukia teigiamų atsiliepimų iš savo klientų.

Kiekvienas procesas turi būti vykdomas sklandžiai. Reikšmė teikiama visoms sritims. T. y. profesionaliai tvarkoma buhalterija, mandagiai bendraujama su žmonėmis, kurie domisi paslaugomis, taip pat itin atidžiai prižiūrimos transporto priemonės.

Kad vežimas į Daniją būtų vertas dešimties balų, tenka nemažai pasistengti. O kadangi šio straipsnio kertinis punktas yra saugumas, vertėtų akcentuoti autobusiukų techninę būklę. Beje, įmonė UAB Satransa renkasi būtent autobusiukus – galima teigti, tokia transporto priemonė vykstant į Daniją yra optimali. Be tik tada, kai yra paruošta eksploatuoti.

Eksploatacija – ne tik kėbulo nublizginimas. Tai pasirūpinimas tinkamomis padangomis, tepalų keitimas, stabdžių priežiūra ir dar daugybė uždavinių. Suprantama, kad ir pats autobusiukas turi būti ne bet koks. Įmonės paprastai renkasi kuo naujesnius, nes tikisi, kad mažesnė rida lems didesnį patikimumą. Taip pat manoma, kad naujesniame automobilyje bus daugiau komforto įrangos. Ir, žinoma, geresnė saugumo įranga.

Autobusiuko pasirinkimas nelengvas. Ne ką lengvesnis ir vairuotojų pasamdymas. Juk ne bet kas gali vadintis profesionalais, kad ir kaip vertinami asmeniniai vairavimo įgūdžiai. Kad kelionė būtų saugi, vairuotojai privalo būti tinkamai pasiruošę. UAB Satransa tai ypač akcentuoja. Na, o pasiruošimas yra visapusiškas. Be jokių abejonių, didžiulę įtaką turi blaivumas. O tai reiškia ir vairuotojo sąmoningumą. Žmogus, sėdintis prie vairo, neturėtų sutrikti, jei prireikia pakeisti ratą. Ir neturėtų klaidžioti nežinodamas, kur yra Danija.

Iš to, kas čia paminėta, profesionalų vairuotoją galima apibūdinti kaip atitinkantį aukštus reikalavimus. Kai įmonės transporto parkas sudarytas iš atidžiai pasirinktų automobilių, kai savo darbą tinkamai atlieka tiek mechanikai, tiek vairuotojai, pelnomas pasitikėjimas. Taip įmonė suburia ir nuolatinių klientų ratą. Klientų, kurie puikiai vertina pastangas ir sprendimus, prisidedančius prie kelionės saugumo.

Saugumas – išskirtinės reikšmės sudedamoji dalis. Jis svarbus ir tada, kai važiuojama trumpą atstumą, ir tada, kai odometre atsiranda vienu kitu tūkstančiu didesni skaičiai. Vykstant į Daniją saugumui taip pat teikiamas prioritetas. UAB Satransa šiuo požiūriu pateisina lūkesčius.