faneruotos durys

Vidaus durų dizainas, kas laimi – originalumas ar paprastumas?

faneruotos durysDizaino specialistai tvirtina, kad vidaus durų stilius siejamas su viso interjero vizija. Tinkamai priimtas sprendimas padės kurti gyvenamosios erdvės harmoniją. Itin plati medžio masyvo, laminuotų, faneruotų vidaus durų pasiūla atitiks išrankiausių pirkėjų poreikius. Svarbiausia – neskubėti ir racionaliai įvertinti visų pasirinkimų pliusus bei minusus. Jei abejojate dėl savo sprendimo, pasitarkite su kvalifikuotais durų pardavėjais ar interjero dizaino specialistais.

Natūralios medienos durys prabangiam interjerui

Lietuvoje itin daug dėmesio sulaukia natūralios medienos durys. Priklausomai nuo konkrečių poreikių, jos gaminamos tiek iš lapuočių, tiek iš spygliuočių medienos. Brangios medžio masyvo durys retai sutinkamos masinėje gamyboje, todėl rekomenduojamos išskirtiniam interjerui. Originalaus dizaino sprendimai derės klasikinio stiliaus būste, kur dominuoja prabanga. Iš kitos pusės, tokios durys dėl itin didelės kainos ir reiklios priežiūros nerekomenduojamos dažnai lankomoms patalpoms, pvz., vaikų kambariui, kur svarbiausia – durų ilgaamžiškumas, patikima eksploatacija ir lengva priežiūra. Primename, kad dėl savo svorio, laikui bėgant, medžio durys gali nusėsti arba deformuotis, veikiamos drėgmės ir temperatūros pokyčių.

Laminuotos durys – universalus ir praktiškas pasirinkimas taupantiems

Laminuotos vidaus durys vertinamos dėl itin patrauklių kainų. Jos gaminamos iš presuotų medienos dulkių. Neretai minėtosios konstrukcijos vadinamos popierinėmis durimis. Didžiausias jų trūkumas – trumpa eksploatacija (durys naudojamos apie 10 metų), be to, konstrukcijos bijo smūgių, įbrėžimų, mechaninių pažeidimų. Iš kitos pusės, laminuotos durys gali būti naudojamos drėgnose patalpose. Itin plati dizaino pasiūla užtikrina durų universalumą. Nepriklausomai nuo interjero vizijos, šios durys derės tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Atsižvelgiant į individualius pirkėjų poreikius, duris galima puošti subtiliais dekoro elementais. Tiesa, toks sprendimas nėra praktiškas dėl sąlyginai trumpos durų eksploatacijos.

Faneruotos durys stilingiems ir jaukiems namams

Faneruotos vidaus durys siejamos su vidutinės kainos produkcija. Faneruotų durų konstrukcijos gali skirtis gamybos sprendimais, tačiau investuodami į kokybę, džiaugsitės durimis, kurios tarnaus ilgiau nei 30 metų. Be to, esant poreikiui, faneruotos durys gali būti gana lengvai restauruojamos. Paprastai šiai grupei priskiriamos konstrukcijos siejamos su paprastesniu ir universalesniu dizainu, kuris leidžia džiaugtis stilingomis durimis, neinvestuojant į prabangias dekoracijas. Faneruotos durys rekomenduojamos moderniam, minimalistiniam interjerui, kur dominuoja elegancija ir jaukumas. Tiesa, subtiliais puošybos elementais puoštos konstrukcijos savo vietą atras ir prabangiame, klasikiniame interjere.