Vestuvių fotografai

Vestuvių fotografai ir keli svarbūs klausimai

Kai pasirenkate būsimų vestuvių datą, įsigyjate vestuvinius žiedus ir nuotakos suknelę, pasirūpinate šventės vieta, pasamdote vestuvių vedėjus ir muzikantus, išsprendžiate visus vestuvių programos įgyvendinimo bei maitinimo klausimus, tuomet ateina metas atsakyti į vieną iš svarbiausių klausimų – kurie vestuvių fotografai gali būti patys profesionaliausi?

Žinoma, atsakyti nėra paprasta, jei iki šiol niekada nebuvote naudojęsi vestuvių fotografų paslaugomis. Tiesą sakant, viskas tampa dar sudėtingiau, jei apskritai iki šiol jūs niekada nebuvote susidūrę su fotografais (neatsižvelgiant į jų specializaciją). Todėl turėtumėte žinoti kelis svarbius aspektus, kurie padės priimti sėkmingą galutinį sprendimą.

  • Kada turėtumėte rezervuoti vestuvių fotografo paslaugas? Tai reikėtų padaryti ne anksčiau kaip prieš pusmetį. Jei kreipsitės į profesionalų fotografą, galite neabejoti, kad jo darbotvarkė bus labai užimta, todėl norėdami išvengti įvairių nesusipratimų – rezervuokite iš anksto.
  • Kokio stiliaus vestuvinės nuotraukos jums labiausiai patinka? Susitelkite į tai, ką labiausiai mėgstate – nuotraukos bus pagrindiniai jūsų vestuvių prisiminimai. Pavyzdžiui, jei norite labai meniškų nuotraukų, raskite tokį fotografą, kuris bus pasiryžęs įgyvendinti jūsų viziją. Tą patį galima pasakyti apie bet kurio kito tipo vestuvines nuotraukas.
  • Ar jums reikia susitikti su fotografu gyvai? Be jokios abejonės! Tai yra viena iš svarbiausių užduočių, kurios negalite pamiršti. Prieš priimdami sprendimą pasinaudoti tam tikro vestuvių fotografo paslaugomis, privalote su juo susitikti akis į akį. Tik tokiu būdu galėsite suprasti ar tai yra žmogus, kuris tinkamas jūsų vestuvėms.
  • Kas turi būti aptarta susitikimo metu? Viskas – nuo, iki. Prieš susitinkant, visuomet rekomenduojama sudaryti išsamų klausimų sąrašą. Tai padės nepamiršti nei vienos jums svarbios detalės. Klauskite visko, kas jus domina – vestuvių fotografo patirties, nuotraukų pavyzdžių, fotografavimo stiliaus, naudojamos technikos ir kt.
  • Kokia yra vestuvių fotografo paslaugų kaina? Žinoma, jei jūsų vestuvinis biudžetas nėra neribotas, šis klausimas bus labai svarbus. Pasiteiraukite, kokius įkainius taiko jums patinkantis fotografas. Jei pastarieji yra labai žemi – galbūt kažkas yra ne taip? Bet kuriuo atveju turite vadovautis intuicija ir pasirinkti žmogų, kuris padės jums pasiekti norimą rezultatą.