vestuves uzsienyje

Vestuvės užsienyje

vestuves uzsienyjeKitoje šalyje vestuvių šventę organizuoti yra nelengva ir tai pastebėjo daugelis entuziastingų porų. Vestuvės užsienyje reikalauja gerokai didesnio biudžeto, nebent pati šventė būtų labai kukli ir joje dalyvautų vos keli žmonės – tada sumą galima ir sumažinti. Tokias šventes šiuo metu organizuoja ir profesionalai – jūs galite kreiptis į vestuvių planavimo specialistus, kurie teikia visas paslaugas, kurios susijusios su vestuvių šventės organizavimu. Tai specialistai, kurie atlieka visus darbus ir šitaip numeta didžiąją dalį naštos nuo būsimų jaunavedžių. Aišku, tokių specialistų paslaugų įkainiai nėra maži, tuo labiau, kad daug ką lemią ir vestuvių dalyvių skaičius bei būsimų jaunavedžių norai.

Jeigu patys pradėjote domėtis organizaciniais klausimais, tai jums pirmiausia reikėtų sužinoti kokios išlaidos bus pagrindinės. Jums reikės fotografo, kuris įamžintų geriausias šventės akimirkas. Taip pat reikės išsinuomoti šventinę vietą – kuo ji įmantresnė, tuo brangesnė. Teks pasirūpinti maitinimu, nakvyne, kelionių bilietais, vedėjais ir t.t. Lietuvoje visą tai suorganizuoti yra paprasčiau, o štai užsienyje, kur neturite jokių pažinčių, tai jums gali atsieiti labai brangiai. Štai kodėl turėtumėte pasidomėti vestuvių organizatorių paslaugomis.

Vestuvių planavimo specialistai akcentuoja, kad vestuves užsienyje rengi būtų geriausia tuomet, kai biudžetas nėra labai ribotas. Planavimo specialistai net ir Lietuvoje susiduria su problemomis, kuomet klientai neturi pakankamos sumos visų paslaugų užsakymui, tad ką jau kalbėti apie šventės organizavimą kitoje šalyje, kur kainos daug didesnės?

Jums reikia pasidomėti ne tik pasirinktos šalies šventinių vietų nuomos kainomis, jums reikia domėtis ir fotografų bei kitų reikalingų paslaugų teikėjų įkainiais. Matote, fotografus iš kitos šalies samdyti bus be galo brangu, nes jie ima kelis kartus didesnius įkainius negu lietuviai. Geriausia būtų, jog nuspręstumėte samdyti lietuvius, kurių keliones patys ir apmokėtumėte – tai vis tiek bus gerokai pigiau. Didžiausia problema bus su maitinimu – jums teks ieškoti vietos, kuri galėtų pasiūlyti jūsų norimus patiekalus, o žinant, kad kiekvienoje šalyje yra skirtingi tradiciniai patiekalai, tai gali sukelti nemenkų rūpesčių. Geriau kreipkitės į profesionalus – jie jums padės viską išspręsti.