Trumpalaikė automobilių nuoma

Trumpalaikė automobilių nuoma vadinama tokia kai automobilį galima išsinuomoti vienai ar keletai valandų, dienai arba vienai savaitei. Paprastai 7 dienos yra ilgiausias terminas bet šią paslaugą teikiančios įmonės yra lanksčios ir jeigu turi didesnį automobilių parką, leidžia klientams nuomotis automobilį ir ilgesnį terminą. Didelėms automobilių įmonės kurios turi visą paslaugos taškų tinklą dideliuose miestuose vien tik trumpalaikės nuomos teikti neapsimoka nes nemaža dalis užsakovų nori ir ilgalaikės nuomos.

Kada tai gali būti naudinga?

Priežasčių kodėl galėtumėte pasinaudoti šia paslauga yra keltas. Trumpam terminui žmonės nuomoja automobiliu tuomet kai vyksta atostogų vasaros metu. Užsakyti paslauga galima kartu kai perkate lėktuvo bilietus ar kelialapį.

Keliaujant užsienyje reikia gerai išstudijuoti žemėlapius, pasiruošti maršrutus ir dar vargti keliaujant po miestą viešuoju transportu kuris darbo dienomis gali būti perkrautas ir nepatogus. Sumokėjus kiek daugiau, visų šių problemų išvengsite, pasinaudoję automobilio navigacija lankomas vietas ir objektus surasite daug lengviau. Keliaujant šeimai su vaikais tai vienintelis patogiausias būdas keliauti. Tik viena problema, reikės ieškoti vietos automobiliui pastatyti.

Jeigu sugedo jūsų asmeninis automobilis ar pateko į eismo įvykį, o jis reikalingas darbui tuomet jūs neturite jokio pasirinkimo. Iš pradžių nugabenkite savo automobilį į remontą ir iš karto telefonu galite suderinti naujo automobilio paėmimą per 20 minučių. Paskambinus į nuomą galite greitai apiforminti dokumentus, tvarka yra supaprastinta, kaip sako sėdu ir važiuoju.

Emigrantai naudojasi trumpos automobilių nuomos paslauga nes lėktuvo bilietai yra pigu, į tėvynę parskrendama greitai, važiuoti 2 tūkstančius kilometrų automobiliu, pavyzdžiui iš UK yra tikrai sunkus ir įtemptas, ištvermės reikalaujantis darbas. 20 eurų per dieną mokėti už nuoma nėra didelė suma užsienyje dirbančiam žmogui, tuo labiau kad beveik visi šiuo metu branginame savo laiką.

Jei randate tinka tinkamos markės automobilį, jį galite panaudoti vestuvių ar kitokios progos fotosesijai. Papuošti ir apklijuoti jums neleis nebent sumokėtumėte papildomai tačiau pasivažinėti, nusifotografuoti arba paprasčiausiai išbandyti automobilį (pavyzdžiui kabrioletą) kuriuo nesate važiavęs yra gera pramoga.