Svarbiausi biuro baldai

Biuro baldai – pati svarbiausia bet kurios įstaigos ar ofiso dalis. Funkcionalūs ir kokybiški baldai ne tik sukuria interjerą, užtikrina komunikacijos tarp darbuotojų bei klientų patogumą, bet ir didina darbo našumą. Įrengiant ofisą biuro baldai pasirenkami atsižvelgiant į patalpų išdėstymą, poreikius, interjero dizainą ir panaudojimo funkcijas. Kokie gi yra svarbiausi biuro baldai.

Biuro stalų pasiūla rinkoje tikrai gausi. Mažos erdvės ofisui, kuriame dirbs vienas darbuotojas, dažniausiai pasirenkamas kompaktiškas stalas su keliais stalčiais. Tuo tarpu konferencijų salėms ar erdvėms, kuriose komunikuos žmonių komanda, puikiai tinka stalų sistemos.

  • Spintos/ spintelės

Biuro spintos – vieni svarbiausių baldų kiekviename ofise. Dažniausiai jos naudojamos dokumentų ar kitų darbo priemonių laikymui. O kartais atlieka ir erdvių atskyrimo, privačios aplinkos sudarymo funkciją. Renkantis biuro spintą ar spinteles, visuomet reikia pagalvoti apie jų naudojimo paskirtį bei  erdvės plotą. Juk erdvioje patalpoje daug naudingiau ir praktiškiau bus pasirinkti didesnių matmenų talpią spintą, derančią prie interjero. Tuo tarpu, nedideliam kabinetui puikiai tiks po stalu komplektuojama nedidelė spintelė.

  • Kėdės

Biuro kėdės – itin svarbi detalė bet kurioje darbo vietoje. Pagrindinis rodiklis, kuriuo vadovaujamasi pasirenkant kėdes biurui – jų patogumas. Tai aktualu ne tik darbuotojams, didžiąją dalį darbo laiko sėdintiems ant kėdžių, bet ir klientams ar verslo partneriams, atvykusiems į susitikimą. Puikiu variantu, skirtu ofiso darbuotojams, yra ergonominės kėdės. Šios kėdės pasižymi prisitaikymo prie kūno savybėmis, suteikiamu komforto jausmu. Dažniausiai pasirenkami ergonominių kėdžių ant ratukų variantai, leidžiantys patogiai judėti nedideliu atstumu, neatsistojant nuo kėdės.

Tinkamai parinkti ir kokybiškai baldai – tai ne tik ofiso interjero detalės, atliekančios savo funkcijas, bet ir įmonės įvaizdžio kūrimo priemonė, galinti teikti naudos komunikuojant su klientais ir partneriais.