stalo teniso stalai

Stalo teniso stalai rekordų mušimui namuose

stalo teniso stalaiBeveik visos sporto rūšys reikalauja tam tikro pasirengimo bei įrangos. Kai kuri įranga yra sunkiai įperkama eiliniam gyventojui. Tačiau, stalo teniso stalai nėra brangūs ir kiekvienas iš mūsų gali ganėtinai nesunkiai įsigyti įprastą stalą stalo tenisui. Stalo tenisas yra sporto rūšis, kuria gali užsiimti kiekvienas, tačiau tobulėjimui ribų nėra – Tai žada daug valandų neatsibostančio žaidimo.

Stalų rūšys

                      Stalo teniso stalai gali būti pasirenkami iš trijų pagrindinių rūšių:

  • Lauko
  • Vidaus
  • Varžybiniai

Kiekviena rūšis turi savų pliusų ir savų minusų. Kiekvienos rūšies stalas yra pagamintas skirtingai, todėl skiriasi išvaizda, struktūra, atsparumas ir kaina.

Lauko stalo teniso stalai labiausiai nuo kitų rūšių skiriasi tuo, kad jie yra atsparūs tiesioginiams saulės spinduliams bei drėgmei. Šie stalai turi ir didesnius ratukus, kad stalą nesunkiai būtų galima gabenti grubiu paviršiumi.

Vidaus stalų rūšis yra populiariausia. Šio tipo stalus dažnai galite pamatyti mokyklose, salėse arba namuose. Šie stalai yra vieni pigiausių rinkoje. Kadangi jie naudojami viduje – stalai yra ilgaamžiai ir susidaro puikus kainos bei kokybės santykis.

Varžybiniai stalai – pavadinimas kalba pats už save. Tai profesionaliam naudojimui skirti stalai. Jų kaina dažnai būna aukšta, tačiau kokybė ir surinkimo profesionalumas tikrai nenuvils.

Patarimai pasirenkant kokybišką stalo teniso stalą

Šių dienų rinkoje kiekvienas gali įsigyti prekę, tačiau ne kiekvienas sugeba pasirinkti kokybišką prekę. Štai keletas dalykų, kurie padės jums pasirinkti praktišką ir kokybišką stalo teniso stalą:

  • Stalviršio storis
  • Vyrių tvirtumas
  • Ratukų dydis ir tipas
  • Kompaktiškumas

Stalviršio storis – Kuo storesnis stalviršis, tuo stabiliau šokinės kamuoliukas ir stalas bus tvirtesnis. Tik nesumaišykite stalviršio su visu stalo storiu. Stalviršis – tai tik medinis paviršius, o ne stalo rėmas.

Vyrių tvirtumas gali pasirodyti ne itin svarbus, tačiau jis yra gerokai svarbesnis nei įsivaizduojate. Stalviršis yra ganėtinai sunkus, o pats stalas yra dažnai lankstomas. Todėl įsitikinkite, ar stalas lankstosi stabiliai ir lengvai.

Ratukų dydis yra svarbus, kadangi maži ratukai yra linkę greičiau sulūžti. Kuo didesni ratukai – tuo geriau. Pats geriausias variantas yra guma aptraukti, dideli ratukai.

Kompaktiškumas – tai vietos užimtumas sulanksčius stalą. Jeigu namie turite daug vietos, tai šis žingsnis galbūt ir neaktualus. Tačiau, priešingu atveju, pažiūrėkite, kokį plotą užimą sulankstytas stalas.

Taigi, kai jau žinote, kaip išsirinkti stalą, kuris bus patikimas ir patogus jums, belieka nedelsti – įsigykite nuosavą stalo teniso stalą adresu http://vs-sport.lt/lt/89-stalo-teniso-stalai ir išbandykite save bei kitus!