Smėliavimas, kuris nesukelia dulkių

Bedulkis smėliavimas

Vienas garsus smėliuotojas kažkada yra pasakęs, kad geriau profesionali įranga, nei smėliavimas rankiniu būdų. Tai toks juokas, tarp smėliuotojų. Ne daugelis klientų supranta, kaip svarbu, kad ši paslauga būtų atliekama naudojant profesionalią smėliavimo įranga. Smėliasrovės, priedai, net ir kvarcinis smėlis turi būti atitinkamos kokybės. Bedulkis smėliavimas viena iš tų paslaugų, kurias užsisakydamos įmonės, gali sau leisti tokią paslaugą. Išsiskiriama tuo, kaip ir pats pavadinimas skelbia, nėra dulkių. Tokia paslauga ypač naudinga, kuomet smėliuojamas paviršius yra patalpoje ar nenorima, kad į aplinką sklistų įvairios dulkės. Juk dulkės yra ne kas kitą, kaip smulkios medžiagos dalelytės, kurios nusėda įvairiuose tarpuose. Ilgainiui tai gali kenkti ir sveikatai ir mechanizmų veikimui. Taigi, smėliavimas kaip paslauga, yra reikalinga tiek privatiems asmenims, tiek įmonėms. Juk smeliuoti ratlankius tapo įprastas dalykas. Jeigu gatvėje atliktumėte apklausą, pastebėtumėte, kiek daug vairuotojų žino apie šią paslaugą ir jos teikiamą naudą. O kaip yra su kitų paviršių smėliavimu? Ar galima smėliuoti tarkim medį? Betoną? Tikriausiai šios paslaugos pagrindinis pliusas ir yra, kad gali pritaikyti visur, universalumas.

2 (2)

Smėliavimas ir kas yra kokybė

Kokybiškai nusmėliuotas paviršius bus tikras džiaugsmas dažytojui. Juk jeigu paklaustumėte, jie kasdien susiduria su užsakovais, kurių užsakymų tenka atsisakyti. Kodėl taip nutinka? Viena pagrindinė priežastis, tai netinkamai paruoštas paviršius dažymo darbams. Kuomet klientas nori itin aukštos kokybės ir reikalauja, kad dažytojo rezultatas būtų nepakartojamas, tuomet ir profesionalus dažytojas kelia savo reikalavimus. Rinkoje galima rasti nemažai įmonių, kurios užsiima šių paslaugų teikimu. Tiek Kaune, tiek Vilniuje ar kitame Lietuvos mieste nesunkiai surasite profesionalų smėliuotoją. Kad būtų paprasčiau, pateikiame ne vieną internetinę svetainę, kurioje skelbiama apie tokių paslaugų teikimą: srautaservis.lt, srauta.lt, remslita.lt, smėliavimas.lt, smėliavimodarbai.lt

Eksperto įžvalgos apie smėliavimą

Kiekvienas šios srities profesionalas gali papasakoti tikrai daug apie šias paslaugas. Juolab, kad jų populiarumas auga kaip ant mielių. Jeigu pradėtumėte ieškoti, kas galėtų suteikti aukštos kokybės paslaugas, tuomet pamatytumėte, kad tokių paslaugų tiekėjų yra ne vienas ir rinkoje gausu kompanijų ir pavienių asmenų, kurie profesionaliai teikia šias paslaugas.

Karkasiniai namai: http://evex.lt/karkasiniai-namai/