SEO paslaugos

SEO paslaugos – Ar reikalingi nuorodų katalogai?

Kodėl renkamos atgalinės nuorodos?

Atliekant SEO optimizaciją tiek internetinei svetainei, tiek el.parduotuvei yra svarbu sukurti kokybišką atgalinių nuorodų tinklelį. Backlink’ai, tai ženklas paieškos sistemai, kad jūsų svetainės turinys yra kokybiškas ir svetainę reikia kelti į aukštesnes pozicijas. Didelis atgalinių nuorodų kiekis nereiškia, kad tinklapis iškarto šoks į viršų. Kiekviena atgalinė nuoroda turi būti kokybiška, o surinkti daug tokių nuorodų nėra lengva užduotis. Kuriant atgalinių nuorodų tinklelį yra svarbu vertinti pagrindinius faktorius: PA. DA, MOZrank, PageRank. Taip pat yra svarbus turinys ir lankomumas. Paprastai kalbant, veikiančios ir naudingos svetainės sukurs naudingą atgalinę nuorodą. Šiandien, didėjant SEO paslaugų paklausai SEO specialistai sugalvojo dirbtinai kurti nuorodas, naudojant SEO straipsnius. Tokie straipsniai duoda naudą, jeigu jie talpinami vertinguose SEO kataloguose. Įvertinti SEO katalogo naudingumą, galima patikrinus aukščiau minėtus parametrus. Kuo jie didesni, tuo svetainė yra geresnė.

Vienas dažniausių pradedančiųjų klausimų: kiek atgalinių nuorodų galima sukurti per mėnesį?

Norint tiksliai įvertinti kaip kuri atgalinių nuorodų tinklelį, reikia išanalizuoti projektą. Bendrai galima atsakyti, kad kuo projektas didesnis, kuo daugiau atgalinių nuorodų jis turi, tuo daugiau ir dažniau galima sukurti naujas atgalines nuorodas. Ir atvirkščiai, jeigu svetainė nauja, domenas naujas – tuomet reikėtų neskubėti. Sudarykite ilgalaikį atgalinių nuorodų kūrimo planą. Į savaitę rekomenduojama sukurti po viena, dvi kokybiškas nuorodas. Tai tik bendri skaičiai. Kaip ir minėjome, viskas priklauso nuo projekto. SEO paslaugos ir jų efektyvumas priklauso ne tik nuo atgalinių nuorodų kiekio. Pirmiausia užtikrinkite, kad jūsų projekte yra talpinamas kokybiškas turinys. 

SEO paslaugos

Kokie gali būti atgalinių nuorodų šaltiniai?

Ši informacija yra aktuali tiems kas turi el.parduotuves, paslaugų svetaines ar užsiima SEO paslaugų teikimu. Ką reikia žinoti prieš pradedant kurti nuorodas? Turite suprasti, kad nuorodų kūrimas yra priskiriamas prie „Grey HAT SEO“ strategijos, o pagal oficialią „Google“ paieškos pozicija yra draudžiama ir nerekomenduojama. Bet visgi, milijonai svetainių visame pasaulyje dirbtinai kuria nuorodas ir sėkmingai pasiekia aukščiausias pozicijas paieškos sistemoje. Pagrindas, neskubėkite ir tinkamai atrinkite atgalinių nuorodų šaltinius. Taip pat nerekomenduojama naudoti vieną ir tą pati šaltinį.

Atgalinių nuorodų šaltiniai gali būti:

  • Įmonių katalogai;
  • Specializuotos svetainės;
  • Naujienų svetainės;
  • Skelbimų svetainės;
  • Socialiniai tinklai;
  • SEO straipsnių katalogai;
  • Komentarai blog’uose;
  • Blog’o rašymas.

Atminkite, kad kuriant atgalines nuorodas reikia neskubėti ir griežtai įvertinti jų kokybę.

Kokia nauda iš atgalinių nuorodų katalogų?

Egzistuoja ir toks atgalinių nuorodų šaltinis, tačiau jį naudoti nerekomenduojame. Naudos mažai, galite tik pakenkti svetainei. Jeigu norite suprasti kaip kurti atgalines nuorodas jūsų verslo nišoje naudokite SEO įrankius ir analizuokite TOP pozicijose esančias svetaines.

Patiko straipsnis? Tuomet patiks ir Bilger.lt

Šilumos siurbliai: http://www.klima.lt/