suknelės

Rudens tendencijos: ką įsigyti, o ko – ne?

Ruduo įsibėgėja, dienos trumpėja, orai vėsta – besikeičiančios aplinkybės ne vieną dailiosios lyties atstovę priverčia pagalvoti ir apie spintos turinio atnaujinimą. Vis dėlto,  jei norite iš tiesų susikurti patrauklų įvaizdį, turite atidžiai apvartyti, ką iš tiesų verta įsigyti, o – verčiau atsisakyti. Keliomis šio rudens bei žiemos tendencijomis skubame pasidalinti.suknelės

Gyvūnų raštai

Ko gero, ne viena iš mūsų yra girdėjusi, kad gyvūnų raštais marginti drabužiai ne visada atrodo stilingai, patraukliai ir skoningai. Tačiau tik ne šį rudenį – viena pagrindinių mados tendencijų skelbia, kad šį rudenį jūsų spinta turėtų užkariauti tos suknelės, paltai, megztiniai ar šalikai, kurie bus marginti gyvūnų raštais. Pastarieji – patys įvairiausi: gepardų, leopardų, krokodilų, tigrų ir t.t.

Margi raštai

Ir jei vis dėlto, ši tendencija jums neatrodo patraukli, norėdamos susikurti stilingą įvaizdį, galite rinktis kitą alternatyvą. Tai – margas raštais puoštus drabužius.

Daug rudos spalvos

Jei norite, kad atėjus rudeniui netrūktų geros nuotakos bei optimizmo, tokiu atveju rinkitės ryškių spalvų drabužius – tai puikūs vitaminai ne tik akims, bet ir jūsų emocinei savijautai. Tačiau, jei norite būti pačios stilingiausios, tokiu atveju pirmenybę teikite rudo spalvos drabužiams ir įvaizdžio detalėms.

Satinas, šilkas, velvetas…

Pats metas pakalbėti ir apie audinius. Naujausios mados tendencijos skelbia, kad šį rudenį pirmenybę reikėtų teikti tiems drabužiams, kurie pasiūti iš satino, šilko ar velveto. Beje, šie audiniai atrodo ypač prabangiai ir net kasdieniam rūbams suteikia išskirtinumo.

Suknelės

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad nepaisant vis vėstančio oro, nereikėtų atsisakyti suknelės, kadangi šio sezono tendencijos byloja apie tai, kad ši drabužis išliks vienu populiariausių. Juo labiau, kad vėsioms dienoms kuo puikiausiai tik šiltos, megztos, maloniu jaukumu apglėbiančios suknelės, kurių pasirinkimas – ypač didelis.

Dauguma merginų bei moterų linkusios teigti, kad rudenį vis dažniau aplanko bloga nuotaika ar norsi nieko neveikti. Tačiau, ar tikrai? Juk yra tiek daug puikių pasirinkimų. Viena iš jų – spintos turinio atnaujinimas, kuris ir nuotaiką pagerins, ir leis atrodyti stilingai.