Reklaminiai plotai Klaipėdoje

Reklaminiai plotai Klaipėdoje – ar verta?

Lietuvos pajūrio verslininkai puikiai žino, jog reklamuotis Klaipėdoje, Palangoje ar Neringoje tikrai apsimoka. Žinoma tiems, kurie užsiima vienaip ar kitaip su turizmu susijusia veikla. Ir žinoma kalba eina apie vasaros sezoną. daugelį tokių verslo žmonių ir įmonių reklaminiai plotai Klaipėdoje iš tikrųjų vilioja. Ir net ne bet kaip.

Reklaminiai plotai KlaipėdojeO ne bet kaip dėl to, jog šiame Lietuvos krašte labai stiprus reklamos sezoniškumas. Kabinti savo plakatus apie puikų restoraną, prabangius poilsio namus ar kokias nors pramogas Lietuvos pajūrio miestuose žiemos metu nenori niekas. Tai natūralu. Net ir tuomet, kai paaiškėja, jog tuo metu reklamos kaina kartais net kelis kartus mažesnė nei vasarą. Bet kam mokėti nors ir nedaug, jei iš to negauni nieko?

Būtent dėl to dar pavasarį reklamos plotų Klaipėdoje nuomotojus užplūsta įvairių pajūrio verslininkų užklausos. Jei pirmieji apie tokią reklamą susimąsto dar pačioje pavasario pradžioje, tai paskutinieji tikisi laisvų reklamos plotų už priimtiną kainą gauti ir vasaros viduryje. Žinoma, tokiems sekasi kur kas prasčiau. Jei laisvų erdvių dar ir būna, jos tikrai neužima pačių geriausių vietų. Ir, be jokios abejonės, kainuoja labai daug. Tuomet pagrįstai galima dvejoti ar tokia reklama iš viso reikalinga.

Tad jei norite efektyvios, kainą atitinkančios reklamos Klaipėdoje, Palangoje ar Šventojoje, turite būti apdairūs. Nuomotis žiemą reklamą tikrai neverta. Kita vertus, greičiausiai neapsimokės to daryti ir vasaros įkarštyje. Belieka būti tarp tų gudriųjų ir reklamos plotų Klaipėdoje ieškoti dar pavasarį, kuomet kainos nėra didelės, tačiau sezonas jau sparčiai artėja.

Bėda tame, kad tokių gudruolių vis daugėja. Užsiimti geriausius reklaminius plotus, kurių dėka galėtų privilioti turistus, nori daugelis. Dažnai net balandžio mėnesį pradėta reklamos plotų paieška gali būti jau per vėlai. Kita vertus, bandyti tikrai verta. Kartais net vasaros metu galima rasti gerų pasiūlymų.

O kartais bene geriausias variantas yra nuomotis dar žiemą, gal net visiems metams. Susitarti dėl vietos ir kainos tuo metu, kai pajūryje turistais beveik net nekvepia, kur kas paprasčiau. Žinoma, teks susitaikyti, kad kelis mėnesius jūsų reklama stovės be darbo. Bet jei ji puikiai atidirbs sezono metu, kodėl gi nepateisinus ir tokių prastovų. Tad vertinkite, skaičiuokite ir spręskite, ar reklaminiai plotai Klaipėdoje jums ir jūsų verslui yra vertingas dalykas.