Reiki mokykla — naujas atradimas gerai savijautai ir šviesesnėms mintims

Reiki_mokyklaDaugelis žmonių, ieškodami fizinės ir dvasinės ramybės išbando įvairiausius metodus. Vieni renkasi sportą, kiti muziką, treti save atranda meditacijoje. Pastarasis kelias mėgiamas nuo senų laikų. Daugelis garsių asmenybių, kūrėjų ir menininkų didžiausius atradimus padarė būtent meditacijos dėka. Šiuo metu yra daug sveikatos ir proto gerinimo būdų. Vienas jų — reiki.

 

Reiki — tai senovinis universalus japonų sveikatos gerinimo metodas arba universalioji gyvybės energija, kuri persmelkia visa, kas gyva. Šis metodas arba reiki mokykla pirmą kartą paminėta dar prieš 2500 metų. Ilgą laiką šis meditacijos ir gydymo būdas buvo primirštas. Tik XIX amžiuje japonų kilmės krikščioniškos mokyklos vienuolis Mikao Usui atgaivino reiki mokyklą ir ją išplėtojo. Kaip pasakojo pats Mikao Usui, atgaivinti reiki jį paskatino Kristus. Būtent jo mokymas ir gebėjimas gydyti žmonės įkvėpė japoną ir jis pradėjo užsiiminėti reiki mokymais. Reiki meistras aiškino, kad jo rankomis teka visatos gyvybės energija gali sustiprinti žmogaus vidaus organus, harmonizuoti jų funkcijas, išsigydyti negalavimus ar net padėti atsikratyti antsvorio.

 

Šiandien reiki gydymo metodai taip pat populiarūs. Kaip teigia reiki meistrai, mūsų organizmo procesai vyksta gyvybinės energijos dėka, o reiki energija suaktyvina ir subalansuoja kūną bei dvasią. Svarbu tai, kad reiki yra puikiai suderinama su kitais gydymo metodais ir kai kuriose valstybėse yra taikomas netgi slaugos klinikose ir reabilitacijos centruose. Reiki seanso metu meistrai veikia rankų pagalba. Ant probleminių vietų dedamos rankos ir taip pašalinami skausmai, blogos mintys.  Reiki užsiėmimai svarbūs ne tik kūnui, bet ir protui. Reiki sugrąžina dvasinę pusiausvyrą, subalansuoja energetiką, valo  sąmonę. Reguliariai lankant reiki seansus, jie  padeda atsikratyti depresijos, streso, žmogus pasijunta daug žvalesnis, padidėja darbingumas, atsparumas ligoms. Mintys tampa aiškesnės, žmogus labiau savimi pasitiki, atsikrato nepagrįstų baimių.