Vestuvinės suknelės

Prieš žengiant prie altoriaus – pasirinkite tinkamą vestuvinę suknelę

Artėja gražiausia jūsų gyvenimo šventė? Nekantraujate žengti prie altoriaus? Labai jaudinatės, nes dar nespėjote pasirinkti jums tinkančios vestuvinės suknelės? Tuomet pateiksime jums naudingų patarimų, kurie palengvins šio klausimo sprendimą ir leis nuo savo pečių nusimesti nemažai rūpesčių.

Kada pradėti ieškoti vestuvinės suknelės?

Dauguma ekspertų teigia, kad vestuvinės suknelės reikėtų pradėti ieškoti ne anksčiau kaip iki vestuvių likus šešiems mėnesiams. Toks laikotarpis leidžia lengviau pasiruošti. Idealiausia, jei vestuvėms imtumėte ruoštis prieš devynis mėnesius. Žinoma, jei jums trūksta laiko, tai taip pat nėra labai didelė problemą – tokiu atveju tereikia turėti didesnį biudžetą.

Apgalvokite savo skonį ir lūkesčius

Prieš pradedant vestuvinės suknelės pasirinkimą, labai svarbu žinoti, koks yra jūsų skonis ir suknelei keliami reikalavimai. Tokiu atveju susiaurintumėte suknelių asortimentą ir išvengtumėte labai didelių dilemų, kurios įprastai kyla, kai būsimos nuotakos suknelę ima rinktis iš milžiniškos gausybės skirtingų suknelių modelių. Pavyzdžiui, galbūt jau seniai numatėte, kad jūsų vestuvinė suknelė turės būti trumpomis rankovėmis ir tesieks kelius? O gal norite labai ilgos ir klostuotos suknelės? Pagalvokite apie tai prieš keliaudamos į pasirinktą vestuvinių suknelių saloną.

Suknelės patogumas

Suknelė, kurią dėvi nuotaka, turėtų būti labai patogi ir komfortiška – ji jokiu būdu neturėtų spausti ar kitaip suvaržyti jūsų judesių. Be to, labai svarbu atsižvelgti ir į suknelės medžiagą – pastaroji turėtų leisti nuotakos kūnui kvėpuoti. Kadangi įprastai vestuvių metu yra labai daug veiksmo, visiškai natūralu, kad nuotaka jaučia didelę šilumą, todėl reikėtų iš anksto apgalvoti medžiagas, iš kurių bus pasiūta jūsų suknelė.

Rinkitės tai, kas tinka jūsų kūno linijoms

Ne kiekviena galime pasigirti tobulomis kūno linijomis, todėl tikrai nereikėtų vaikytis mados etalonų. Kur kas geriau rinktis tokią vestuvinę suknelę, kuri puikiai tiktų mūsų dabartinėms kūno linijoms ir leistų mums jaustis patogiai.

Ar jūsų suknelė derės prie vestuvių tematikos?

Jei suknelę priderinsite prie vestuvių tematikos, šios šventės metu viskas atrodys tobulai. Žinoma, nereikėtų pro akis praleisti ir kitų jūsų šventės dalyvių aprangos stilių. Todėl peržiūrėkite progines sukneles – galbūt rasite tai, kas atitiks vestuvių tematiką ir tiks jūsų draugėms bei giminaitėms.