Pozityvus mąstymas

Pozityvus mąstymas nėra tik marketinginis triukas

Nors pastaruoju metu kai kurie žmonės mano, kad pozityvus mąstymas yra tik puikiai sukurta iliuzija, iš tiesų yra visiškai priešingai. Nėra jokios mistikos ar siekio pasipelnyti. Šiuo atveju kalbame apie mūsų mąstymo pasikeitimus. Bėgant metams vis daugiau žmonių įprato mąstyti neigiamai ir daugelį situacijų vertinti labai negatyviai. Tačiau tai nepadeda gyventi pilnaverčio ir laimingo gyvenimo.

Šiandien apie pozityvų mąstymą tiek daug kalbama ne be reikalo. Pastebima, kad vis daugiau žmonių serga depresija, yra nepatenkinti savo gyvenimu ir labai dažnai jaučia didelį nerimą bei baimę. Suprantama, kad tokia neigiama nuolatinė būsena įtakoja mūsų gyvenimo kokybę. Jau seniai žinoma, kad dėl didelio streso didėja rizika susirgti įvairiomis ligomis. Nervinės sistemos sutrikimai yra dažna rimtų ligų priežastis.

Todėl jei iki šiol manėte, kad pozityvus mąstymas jums tikrai nepagelbės sprendžiant jūsų kasdienes gyvenimiškas problemas, labai klystate. Kuo daugiau dėmesio skirsite savo mintims, tuo geresnių rezultatų sulauksite. Pozityvūs žmonės įprastai yra atsparesni ligoms – jie ne tik atrodo, bet ir jaučiasi energingesni, tvirtesni ir gražesni. Jie visuomet kupini teigiamų emocijų, kurios taip pat suteikia daug džiaugsmo ir aplinkiniams.

Nereikia manyti, kad pozityvus mąstymas yra tik marketinginis triukas, skirtas tam, kad vartotojai pirktų kuo daugiau šia tematika rašomų knygų ar lankytųsi tokio pobūdžio seminaruose. Norint išmokti pozityviai mąstyti, tikrai nebūtina investuoti savo pinigų. Pakanka skirti šiek tiek daugiau laiko ir pastangų. Tuomet ilgainiui pamatysite, kad visos iki tol buvusios bėdos yra priimamos visiškai kitaip.

Taigi, akivaizdu, kad teigiamos mintys koreguoja mūsų gyvenimą ir sukuria kur kas palankesnes sąlygas gyventi. Jei daug šypsomės, esame linksmi ir džiugiai nusiteikę, tuomet kiekviena problema, su kuria tenka susidurti, įprastai išsprendžiama labai efektyviai, greitai ir be jokių rūpesčių. Kiekvienas, kuris gyvena šia diena, nesijaudina dėl to, kas buvo praeityje ir ateitį pasitinka plačiai atverta širdimi ir noru visus iššūkius įveikti savo jėgomis, gyvena kur kas laimingesnį, sėkmingesnį ir pilnavertį gyvenimą, kupiną gražių ir įsimintinų akimirkų.