Pižamos: 5 svarbiausi patarimai, kaip išsirinkti tinkamas

Vienos moterys mieliau renkasi naktinukus, o kitos – pižamas.  Nors ir vieni, ir kiti miego drabužiai gali būti tikrai patogūs ir užtikrinantys kokybišką miegą, tačiau šį kartą pakalbėkime apie pižamas. Šių miego drabužių pasirinkimas yra tikrai nemažas, tad ieškant pačių tinkamiausių neretai kyla klausimas, į ką svarbiausia atkreipti dėmesį. Taigi, kaip gali būti pasirenkamos tinkamiausios pižamos?

Atsižvelkite į sezoniškumą

Vasaros metu kur kas labiau pasiteisins plono audinio pižamos, o žiemą – storesnio. Šaltuoju metų laiku tikrai palanku rinktis pižamą ilgomis rankovėmis, nes tokiu atveju miego metu nesušalsite. Nors vasarą kartais kyla noras nesirinkti jokių miego drabužių, nes manoma, kad taip bus vėsiau, tačiau tai nėra tiesa. Pižama gali pasitarnauti ne tik šaltuoju metų laiku, bet taip pat ir vasarą.

Pižamos audinys

Kitas labai svarbus kriterijus – tai pižamos audinys. Visada palanku rinktis tokius miego drabužius, kurie yra pasiūti iš natūralaus audinio, nes jis leidžia odai kvėpuoti. Pavyzdžiui, tikrai puikiu pasirinkimu gali būti iš medvilnės pasiūta pižama.

Pižamos modelis

Galime rasti tikrai nemažą įvairių pižamų pasirinkimą, tad galėsite išsirinkti tokią, kuri jums patiktų labiausiai. Tai gali būti ir gana paprasto modelio jauki medvilninė pižama, ir iš satino pasiūti gundantys miego drabužiai. Jūsų teisė rinktis – parduotuvėse tikrai rasite pakankamai didelį pižamų pasirinkimą.

Dydis

Renkantis miego drabužius, be abejo, visada svarbu pasirūpinti, kad pižamos dydis būtų tinkamas. Jei tokias prekes rinksitės internetu, pravartu žinoti ne vien tik dėvimų drabužių dydį, bet taip pat ir kūno apimtis: jei pižamos nėra standartinių dydžių, išsirinkti tinkamus miego drabužius galėsite kur kas paprasčiau.

Kiek pinigų galite skirti pižamai?

Ieškodami tinkamiausios pižamos taip pat pasvarstykite apie tai, kokią pinigų sumą galite skirti jos įsigijimui. Tikėtina, kad lankydamiesi įvairiose parduotuvėse galėsite rasti tokios produkcijos, kurios kainos jums bus tikrai palankios, ir tam neteks sugaišti daug laiko. Turbūt paprasčiausia tiesiog palyginti nustatytus įkainius internetinėse parduotuvėse, ir netrukus bus galima nuspręsti, kur vertėtų įsigyti pasirinktą pižamą.