Pirkinių krepšys su ratukais- ne tik vyresniems žmonėms

Pirkinių krepšys su 3 ratukais yra plačiau naudojamas ne tik vyresniems žmonėms, bet ir jaunesnio amžiaus žmonės šiuo gaminiu naudojasi. Krepšys bus geras, pagalbininkas nešant daiktus laiptais aukštyn arba žemyn. Jeigu atsibodo nešti sunkius daiktus, tuomet pirkinių krepšys su 3 ratukais jums bus nepakeičiamas, keliaujant į prekybos centrus ar į prekyvetes.

Kelioniniai krepšiai su ratukais

Kad kelionė būtų patogi, suderinta patariama įsigyti kelioninius krepšius su ratukais. Vykstant su šeima arba draugais atostogų ar į komandiruotę, būtina įsigyti krepšį, geriausia būtų su ratukais, tuomet be reikalo kelionėje nepavargsit, o galėsit mėgautis su patikimu daiktu.

Koks lagaminas tinkamiausias?

Perkant lagaminą, reikėtų sau iškelti tris pagrindinius klausimus: kiek laiko tęsis jūsų kelionė, kokia transporto priemone keliausit, kiek daiktų kelionėje prireiks. Jeigu ruošiates į tolimą  kelionę, tai dideliame lagamine tilps  daugiau jūsų ir jūsų šeimos daiktų. Tai pat atkreipkite dėmesį į lagamino svorį, nes kelionėje tampyti teks jums su visais daiktais. Jeigu jūsų kelionė bus trumpa, tada užteks ir nedidelio lagamino, į kurį tilptų patys svarbiausi ir reikalingiausi daiktai. Keliaujant nuosavu automobiliu, galima rinktis bet kokio dydžio lagaminą, o traukinyje ar autobuse bus  patogiau su mažesniu lagaminu.

Iš kokių medžiagų gali būti pagaminti lagaminai?

Lagaminai gali būti: medžiaginiai ir plastmasiniai. Medžiaginiai labai tinka kelionėms, kai į juos norite sutalpinti daugiau daiktų, nes turi polinkį deformuotis. Juos patogu įstumti į autobuso bagažo skyrių arba į automobilio bagažinę. Plastmasiniai lagaminai tinka kelionėms lėktuvais, jie patikimesni, nes nesideformuoja, juose sudėti daiktai geriau apsaugoti nuo smūgių. Kai kurie lagaminai turi specialius  užtrauktukus, jie apsaugo nuo netyčinio atsisegimo ir daiktų praradimo. Svarbu atkreipti dėmesį į lagamino rankenos ilgį. Ji turi būti tokia, kad būtų patogu tempti, nereikėtų susikuprint. Geriausia pirkti lagaminą su reguliuojama rankena.