paskolu refinansavimas

Paskolų refinansavimas sukčiams užtraukia net kalėjimą

paskolu refinansavimasJau nebe sugebate laiku sumokėti įmokų kredito įstaigoms? Paskolų refinansavimas, anot Creditus.lt, yra paprasčiausias sprendimas atsidūrusiems tokioje padėtyje. Ši finansinė paslauga Lietuvoje populiarėja ne dėl to, kad ja galima lengvai pasinaudoti, o dėl to, kad ši paslauga gali padėti išvengti nemalonumų. Paprasčiausiai, kredito įstaigos perima asmens skolas ir tada klientui pasiūlo patrauklesnes skolų grąžinimo sąlygas. Mat po refinansavimo asmuo skolingas lieka būtent naujai kredito įstaigai. Pabrėžtina, kad tie, kurie galvoja pasinaudoti šia paslauga sukčiaujant, neturėtų gaišti laiko, o taip pat tokie asmenys turi pasidomėti kas yra kreditinis sukčiavimas ir kuo tai gali jiems baigtis.

Paskolų refinansavimas, kaip ir kitos paskolos, sukčiams gali užtraukti kalėjimą.

Ko gero daugeliui teko spaudoje skaityti apie įvairiausias situacijas, kuomet asmuo skundžiasi, jog kredito įstaigos neva jį įkišo į kalėjimą? Na, jeigu neteko apie tai girdėti, tai turite žinoti, kad imant bet kokio tipo paskolą sukčiavimo būdu, vėliau asmuo gali skaudžiai už tai sumokėti. Jam gali grėsti didžiulė bauda arba net kalėjimas. Matote, kredito įstaigos, tinkamai įvertinusios asmens kreditingumą ir išdavusios paskolą, jokios atsakomybė neneša, jeigu tie pinigai išvilioti apgaulės būdu. Asmenys, kurie suklastojo kažkokius dokumentus ar tyčia siekia apgaulės būdu gauti paskolą, vėliau sulaukia bausmės. Paskolų refinansavimas yra iš tų paslaugų, už kurią irgi baudžiami sukčiai, nes tai ta pati vartojimo paskola.

Visiems sukčiaujantiems asmenims taip pat būtina žinoti, tokie poelgiai yra užregistruojami ir tokios juodos dėme nepavyks nusiplauti net 10 metų. Paprasčiausiai, asmenų įsipareigojimų nevykdymas registruojamas kredito istorijoje, o ten esanti informacija saugoma dešimtmetį.

Dabar paskolų refinansavimas siūlomas tik mokiems asmenims.

Tie vartotojai, kurie norėtų paskolų refinansavimu pasinaudoti negaunant jokių pajamų, turėtų tiesiog nevargti, nes kredito įstaigos kas kart turi tikrinti kreditingumą ir įvertinti ar asmuo galės mokėti įmokas. Jeigu kreditingumo vertinimo metu bus nustatytos aplinkybės, kurios neleis klientui vykdyti įsipareigojimų pagal sutartį, tai jam tiesiog paskolas nebus išduota. Tas pats taikoma kai kalba eina apie paskolų refinansavimą.