paskolos isiskolinusiems

Paskolos įsiskolinusiems – kada pakenks, kada padės

paskolos isiskolinusiemsNors oficialiai yra teigiama, kad paskolos isiskolinusiems tarytum nėra teikiamos, bet iš tikrųjų galima pamatyti, kad visko būna. Ypač, jeigu suteikiamas refinansavimas, padengiama kitos paskolos naujomis. Žinoma, tai turi būti daroma oficialiai, o ne vienas paskolas slepiant nuo kitų. Kita vertus, oficialių dalykų paslėpti neįmanoma. Ir visgi, paskolos isiskolinusiems tikrai kartais gali labai praversti, o kartais – pasunkinti situaciją. Kaip žinoti, kurioje svarstyklių pusėje esate jūs, ar reikėtų imti dar vieną paskolą ir ja padengti senas? Štai atsakymai į tokius klausimus.

Jeigu neturite jokio plano ateičiai

Atvejis, kada reikėtų manyti, kad ilgalaikes paskolos isiskolinusiems ne padėtų gyvenime, o tik pakenktų – tai kai nėra visiškai jokio plano ateičiai. Tuomet tikrai nereikėtų tikėtis, kad viskas bus gerai ir paprasta. Galbūt galvojama: dabar reikia atiduoti šią paskolą ir kuo greičiau, nes pradės teismais grasinti, ką daryti? Tada griebiamasi kitos paskolos, kitaip tariama refinansavimo. Jeigu mąstote tiesiog taip – geriau ieškokite kitų būdų, kaip grąžinti pirmąją paskolą. Nes skubi paskola intenetu įsiskolinimus, kai daugiau jokių kitų planų neturi tik tą paskolos grąžinimą, nieko gero neduoda.

Durstote galą su galu, galvodami apie šią dieną

Taip pat paskola isiskolinusiam asmeniui neturėtų būti teikiama, tiksliau jis pats turėtų jos neimti, jeigu gyvenama režimu „sudurti galą su galu“. Verta iškart galvoti apie tai, kad ši diena yra tokia pati, kokia bus ir po savaitės, ir po mėnesio, ir po metų. Todėl reikėtų ieškoti ilgalaikio sprendimo, kaip užtikrinti pajamas, o ne durstyti galus. Tai kas, kad skubios paskolos isiskolinusiems gal padės sudurti dar vieną galą, bet esminių problemų neišspręs. Gal reikia keisti darbą, gal keisti gyvenamąją vietą, gal šeimoje skatinti didesnį jos asmenų prisidėjimą prie išlaikymo. Ir pagaliau išeiti iš užburto rato.

Turite investavimo strategiją

Jeigu jums paskola prasiskolinus teikiama dėl to, kad turite kažkokį investavimo planą, kuriuo labai tikite, tuomet gal tai ir yra gera išeitis. Verslas yra rizikingas dalykas, tačiau, jeigu jis pavyksta, tuomet galima peržengti didesniais žingsniais mažus žingsnelius, kuriuos būtumėte lėtai ėjęs be verslo. Tad investavimo strategija būtinai turi būti labai gerai apmąstyta. Nebūkite išminčius, kuris jaučiasi toks protingas, kad tą verslo planą bando panaudoti kone nieko nedarydamas su kitais, viską nuspręsdamas pats. Verslo planas bus efektyvus tada, kai turėsite tokią investavimo sistemą, kurią patvirtins ir kiti. Aišku, kad nereikia feisbuke klausinėti žmonių nuomonės viešumoje apie savo verslą, tačiau gali būti, kad jums labai gali padėti tiesiog kelių protingų ir tą kelią jau žinančių žmonių patarimai. Tuomet dar vienas šansas ir pasiskolinimas kitoms skoloms padengti bei investicijoms turėti, gali leisti iš tiesų daug pasiekti. Jeigu tik paskolos padengimas kreditu jūsų atveju bus suteiktas.

Baigiate užauginti vaiką

Kartais mums reikia labai didelių išlaidų iki tam tikro momento. Klasikinis pavyzdys – iki kol vaikas baigia mokyklą arba iki kol studentas vaikas baigia studijas. O tada jau tikimasi, kad jis ar ji pats užsidirbs. Taigi, paskola su pradelstu kreditu vienišai motinai ar tėvui gali padėti dar padengti vieną finansinę skylę. O natūralus visa ko sprendimas būtų tai, kad kažkuriuo metu galiausiai vaikas būtų užaugintas ir visi pinigai natūraliai lengviau grąžinami. Tada misija šioje žemėje būtų išpildyta.