pasakiška vieta zemeje

Pasakiška vieta žemėjė

pasakiška vieta zemejePasakiškos atostogos egzotikos ir unikalumo apsuptame pasaulio kampelyje – Feurteventūroje. Viena iš Kanarų salų Atlanto vandenyne, kuri yra antra pagal dydi po Tenerifės. Vandenyno skalaujama ir vėjo genama sala yra spalvinga, kalnuota ir be galo unikali. Vasara pigūs skrydžiai į Fuerteventūrą pritraukia sporto mėgėjus – šiltas Atlanto vandenynas, vėjas, bangos ir gražus paplūdimys – puiki proga pasiautėti su banglentėmis ar vandens motociklais. Žiemą temperatūra nenukrenta žemiau 15 laipsnių, o vasarą nepakyla daugiau 30. Čia visuomet šviečia saulė, tad ilsėtis galima visus metus. Vasara čia nėra per karšta, o žiemą – nešalta, kadangi sala apsupta vandenyno ir šilto vėjo – tobulas Dievo kampelis atsipalaiduoti. Sala labai retai apgyvendinta, todėl čia tvyro ramybė.

Pigūs skrydžiai į Fuerteventūrą ypač vilioja lietuvius, kadangi tai dar jų neištirtas kraštas. 150 paplūdimių, vandens motociklai, dviračiai, ramybės oazė – kas gali būti pasakiškiau? Tai seniausia, net prieš 20 milijonų metų susiformavusi vulkaninė sala, kuri savo reljefu primena Marso paviršių. Dėl vulkaninės kilmės rasite balto, auksinio ar net juodo smėlio, kas ramius šeimos pasivaikščiojimus pavers nepamirštamais. Taip pat čia vyrauja tradicijos, kurios susikūrė nuo pat pirmųjų salos gyventojų – jie čia gyvenimą švenčia 87 kartus per metus. Didžiausia iš jų – Feurteventūros vasario ar kovo mėnesį vykstantis karnavalas, tad šiuo metu ramybės tikrai čia nerasite. Taip pat čia yra egzotiškasis net 365 dienas per metus dirbant zoologijos bei botanikos sodas “Oasis park”. Čia slepiasi viena gausiausiu egzotinių augalų kolekcija bei daugiau nei 3000 rūšių gyvūnų. Taip pat gali aplankyti jūrinių vėžlių veisyklą, kurioje pamatysite unikalų ateinančios į pasaulį gyvybės reginį.

Pigūs skrydžiai į Feurteventūrą suvilioja kiekvieną, kadangi čia yra tikrasis rojus žemėje. Ramybė, gamta, žydras ir skaidrus bei šiltas vandenynas, unikalios, smagios pramogos – pritraukia šeimas, poras ir nuotykių ištroškusius vienišius. Visiškas atotrūkis nuo greitos ir zvimbiančios rutinos, darbų ir problemų. Kraunamės daiktus ir pirmyn į Feurteventūrą!