savaitgalis varsuvoje

Nuotabus savaitgalis Varšuvoje

savaitgalis varsuvojeDidžiausias Lenkijos miestas ir sostinė viename – nuostabioji Varšuva. Mokslinis, kultūrinis bei politinis centras. Vien šiame mieste veikia 11 universitetų, taip pat vis dar gyvuoja mokslo, medicinos akademijos bei kitos aukštosios mokyklos. Nors šis miestas yra vos 450 kilometrų nuo Vilniaus, tačiau čia lankytinų vietų apstu – tik spėk planuoti laiką! Daugelį turistų ,it medus bites, traukte traukia nuostabusis Varšuvos senamiestis. Jaukios kavinukės, turgaus aikštė vis dar alsuojanti verdančiu senovės valstiečių gyvenimu, miesto istorija slypinti Varšuvos istorijos muziejuje ir raudonų plytų sienos juosiančios visą sostinės senamiestį. Čia taip pat apstu romantiškų parkų bei plačių alėjų.

Mieste susipina du kontrastai tarp senovinių namų ir stiklinių dangoraižių. Sostinės aišktejė gali sutikti išskirtinių talentų pradedant dailininku baigiant žonglieriumi. Žmonės čia vertina meną ir kultūra, todėl būtent čia yra žymusis Koperniko mokslo centras bei kultūros ir mokslo rūmai. Gan skaudus, tačiau svarbus istorinis paminklas – buvęs žydų getas, kuris taip pat sulaukia nemažai dėmesio iš turistautojų.

Pigūs skrydžiai į Varšuvą pritraukia istorijos ištroškusius gerbėjus, kadangi Lenkijos žydų istoriniame muziejuje kiekvienas gali “paragauti” trupinėlį žydiško gyvenimo, nes kiekvienas kambarys yra įrengtas taip, jog pakliūtumėte į kitą pasaulį. Nors Varšuva nuo Lietuvos ne taip jau ir nutolusi, bet kelionė automobiliu vis vien nusimato netrumpa ir gan varginanti. Labai patogus ir paprasta sprendimas jūsų nuostabiam ir turiningam savaitgaliui – Pigūs skrydžiai į Varšuvą. Lietuvų bilietai sutaupo ne tik laiką, bet ir pinigus. O mes visi norime kuo greičiau atsipalaiduoti ir pasimėgauti šalies teikiamais malonumais.
Galbūt iš ankščiau daug kam yra likę atminty, jog Lenkija tai vienas didelis turgus, kadangi daugelis čia vykdavo parduoti ir mainytis. Tačiau dabar drąsiai galime tai paneigti. Varšuva yra modernus ir atsinaujinęs Europos didmiestis galintis daug ką parodyti ir nustebinti, supažindint ir žinoma, jug tai visos Lenkijos kultūrinis centras. Šiuo metu Lenkija turistus traukia ne tik pramogos ar kultūriniais paminklais, bet ir mažomis kainomis, lyginant su kitomis Europos valstybėmis.